Klaudia Halejcio w rozmowie z mediami skomentowała doniesienia dotyczące jej nowego domu. Aktorka w najnowszym wywiadzie zdradziła, że razem z partnerem podpisywała umowę w banku, a przy okazji wyznała, ile lat będą musieli spłacać swoje gniazdko. Jak Klaudia Halejcio zareagowała na informacje krążące w mediach, że willa kosztowała dziewięć milionów złotych?

Reklama

Klaudia Halejcio o kredycie na nowy dom

Klaudia Halejcio razem z partnerem i córeczką nieco ponad miesiąc temu przeprowadzili się do nowego domu. Para wcześniej mieszkała w apartamencie w centrum Warszawy, ale po narodzinach dziecka postanowili przenieść się do ogromnej willi. Aktorka pokazała zdjęcia swojego gniazdka, a se.pl donosił, że piękny dom kosztował ok. 9 milionów złotych.

Teraz Klaudia Halejcio podczas wywiadu została zapytana o nowy dom i jego cenę!

klaudiahalejcio/Instagram

Klaudia Halejcio podczas rozmowy z reporterem portalu pomponik.pl odniosła się do medialnych informacji i zdradziła, że razem ze swoim partnerem wzięła kredyt na ich nowy dom. Okazuje się, że będą go spłacać przez 30 lat.

- Wszyscy rozpisują się o twojej willi za 9 milionów- zaczął reporter portalu.

- Tak? Tyle kosztowało? Patrz, kredyt podpisałam, nie wiedziałam co, ale rozłożone na 30 lat, wspólnie więc spoko - wyznała rozbawiona aktorka. Trzeba spłacać co miesiąc, jak nie to masz przerąbane- dodała.

Gwiazda dodała przy okazji, że jej partner zajął się ubezpieczeniem ich willi.

Zobacz także

- Ja jestem nieogarnięta, jestem artystką, to mój Oskar zarządza tą całą sytuacją- mówiła z uśmiechem przed kamerą portalu pomponik.pl

Zobacz także: Kim jest partner Klaudii Halejcio? Ma na imię Oskar i jest bajecznie bogaty. Prowadzi kilka firm

Do tej pory internauci mogli zobaczyć, jak wygląda łazienka i i siłownia w nowym domu. Wiadomo również, że Klaudia Halejcio ma ogromny ogród z wielkim stawem.

Ostatnio w sieci pojawiło się również zabawne nagranie, jak Klaudia Halejcio wygania... ważkę ze swojej willi. Teraz okazuje się, że w domu aktorki pojawił się jeszcze jeden niespodziewany gość - tym razem w basenie w stylowym gniazdku pojawiła się żaba :)

Właśnie taki pomysł miałam, żeby popływać sobie żabką, ale nie z żabką- śmiała się podczas relacji na InstaStories. Ja się jej boję wyciągnąć- dodała.

Zobaczcie sami!

Reklama

Zobacz także: Klaudia Halejcio pochwaliła się imponującą garderobą! Jest naprawdę ogromna

Instagram @klaudiahalejcio
Reklama
Reklama
Reklama