Klaudia Halejcio po raz pierwszy pokazała, jak wygląda jej nowy dom! Aktorka razem z partnerem już od jakiegoś czasu szykowała się do przeprowadzki z apartamentu w centrum Warszawy, ale do tej pory nie pokazywała swoim fanom na Instagramie, jak będzie wyglądać ich nowe gniazdko. Teraz Klaudia Halejcio pochwaliła się swoim szczęściem i opublikowała zdjęcia i nagrania z pięknej willi!

Reklama

Klaudia Halejcio pochwaliła się nowym domem

W życiu Klaudii Halejcio dzieje się ostatnio naprawdę sporo. Zaledwie kilka tygodni temu, aktorka i jej partner zostali rodzicami- córeczka pary przyszła na świat dokładnie 2 czerwca. Po tym, jak świeżo upieczona mama razem z małą Nel wyszły ze szpitala i wróciły do luksusowego apartamentu w stolicy, fani zaczęli dopytywać o pokoik dziewczynki. Internauci chcieli zobaczyć, jak Klaudia Halejcio urządziła królestwo swojej córeczki. Wtedy też piękna gwiazda zdradziła, że to nie koniec zmian w jej życiu i wkrótce planuje przeprowadzkę i dopiero wtedy pokaże pokoik córki.

Prawdopodobnie za miesiąc już się przeprowadzamy do domu, który na nas czeka, więc mamy nadzieję, że za miesiąc będzie oddanie i wtedy już zrobimy taki fajny pokoik, gdzie tym bardziej pokaże wam wszystkie rzeczy, wszystkie prezenty, które najfajniejsze dostałam i które polecam- mówiła kilka tygodni temu.

Teraz rozpoczęła się przeprowadzka do nowego domu, a Klaudia Halejcio pokazała, jak wygląda jej nowe gniazdko, w którym zamieszka z Nel i partnerem, Oskarem!

Podczas relacji na InstaStories aktorka pokazała również ogromny ogród i stylowe wnętrza nowego domu. Tylko spójrzcie, jak jest luksusowo:

Kolejny nowy etap w naszym życiu ????????????‍????‍???? #mojarodzi…#mojdomtowy ???? #nowyetap #przeprowadzka #szczesliwa #naszdom- napisała szczęśliwa Klaudia Halejcio.

Instagram @klaudiahalejcio

Internauci są zachwyceni nowym domem Klaudii Halejcio. Również koleżanki z show-biznesu nie ukrywają, że są pod wrażeniem jej nowego królestwa.

Zobacz także

- Omg ????????????- napisała Joanna Moro.
- O woooow ???? gratulacje ????✨- skomentowała Marta Wierzbicka.
- Klaudus ❤️❤️❤️❤️ gratulacje moje ???????????????????? bądźcie zdrowi i szczęśliwi- dodała Monika Chwajoł w "Królowych życia".

Podoba się Wam nowy dom Klaudii Halejcio? Nam bardzo!

Reklama

Zobacz także: Klaudia Halejcio z córką i partnerem na spacerze. Tak wygląda niecały miesiąc po porodzie

Instagram @klaudiahalejcio
Reklama
Reklama
Reklama