W życiu Klaudii Halejcio ostatnio dużo się dzieje. Niedawno po raz pierwszy została mamą, a przed kilkoma dniami, przeprowadziła się do nowego domu. Według medialnych doniesień, posiadłość, w której zamieszkała aktorka wraz z partnerem i córeczką, jest warta ok. 9 milionów złotych! Gwiazda na swoim Instagramie powoli odsłania swoje nowe włości i tym razem możemy podziwiać między innymi jej przepiękny ogród. Mała Nel będzie miała naprawdę mnóstwo przestrzeni do biegania, gdy już postawi swoje pierwsze kroczki. Musicie zobaczyć, jak pięknie to wszystko wygląda!

Reklama

Zobacz także: To nie koniec zmian w życiu Klaudii Halejcio! Młodą mamę czeka prawdziwa rewolucja

Klaudia Halejcio pochwaliła się ogrodem w nowym domu

Klaudia Halejcio dotychczas mieszkała razem z partnerem Oskarem w nowoczesnym apartamencie w centrum Warszawy. Jednak kilka tygodni po narodzinach ich córeczki, para zdecydowała się przeprowadzić do luksusowej willi. Nowy dom gwiazdy robi wrażenie! Na razie para ma dużo pracy na głowie - trzeba rozpakować wszystkie rzeczy i urządzić po swojemu nowe gniazdko. Mimo to wnętrza w willi Klaudii Halejcio i jej partnera, już zachwycają wielu jej fanów!

- Wow, nie mogę się napatrzeć na wnętrze ????????

- Ten marmur! ????❤️

- Piękny macie dom????

- Domek pierwsza klasa ❤️????????

- Cudowny dom. A dzidziuś niech rośnie zdrowo. Dom jest mega. - piszą zachwyceni fani.

Zobacz także: Klaudia Halejcio z córką i partnerem na spacerze. Tak wygląda niecały miesiąc po porodzie

Klaudia Halejcio ma mnóstwo przestrzeni nie tylko w willi, ale również w swoim nowym ogrodzie! Na InstaStories gwiazdy pojawiła się relacja, na której możemy zobaczyć, jak aktorka spaceruje z córeczką koło swojego wielkiego oczka wodnego.

- Jak po takich spacerach nie schudnę, to nie ma już dla mnie nadziei - napisała Klaudia Halejcio.

Instagram/Klaudia Halejcio

Mała Nel będzie dorastać w przepięknym otoczeniu! Mnóstwo zieleni, drzew, a do tego spokój i cisza, z dala od zgiełku wielkiego miasta. My nie możemy napatrzeć się na tą przepiękną okolicę!

Instagram/Klaudia Halejcio
Reklama

Oczywiście w ogrodzie Klaudii Halejcio nie brakuje też wielkiego tarasu, czy miejsca na grilla. Życzymy pięknej gwieździe oraz jej rodzince samych wspaniałych chwil w nowym domu!

Instagram @klaudiahalejcio
Reklama
Reklama
Reklama