Klaudia Halejcio pokazała kolejne pomieszczenia w swoim nowym gniazdku. Tym razem internauci mogli zobaczyć, jak aktorka urządziła łazienkę i jak prezentuje się jej prywatna siłownia. Wnętrza nowego domu Klaudii Halejcio i jej partnera naprawdę robią wrażenie. Musicie zobaczyć luksusową łazienkę wykończoną marmurem! Ależ tam jest pięknie.

Reklama

Klaudia Halejcio pochwaliła się nowym domem

W ostatnich miesiącach o Klaudii Halejcio jest naprawdę głośno. Aktorka w 2020 roku odnalazła swoje szczęście u boku tajemniczego Oskara, a kilka miesięcy temu okazało się, że para zostanie rodzicami. Dziecko pary przyszło na świat dokładnie 2 czerwca br. Klaudia Halejcio urodziła córeczkę, która otrzymała piękne i oryginalne imię Nel.

Kilka tygodni po narodzinach córki Klaudia Halejcio i jej partner wyprowadzili się z apartamentu w centrum Warszawy i zamieszkali w luksusowym domu, który - według doniesień se.pl- kosztował ok. 9 milionów złotych.

Do tej pory aktorka pokazała m.in. jak wygląda salon i kuchnia w jej nowym domu. Ostatnio Klaudia Halejcio po raz pierwszy pochwaliła się pokojem malutkiej Nel.

Teraz z kolei fani mogli zobaczyć wielką łazienkę gwiazdy. Łazienka, podobnie jak pozostałe wnętrza domu, jest wykończona jasnym marmurem, a na środku stoi wielka wanna.

Zobacz także
Instagram @klaudiahalejcio

W wielkim domu Klaudii Halejcio znalazło się również miejsce na siłownię. Jak widać, aktorka nie musi ruszać się ze swojego gniazdka, żeby trenować i dbać o swoją figurę.

Podoba się Wam nowy dom Klaudii Halejcio?

Reklama

Zobacz także: Kim jest partner Klaudii Halejcio? Ma na imię Oskar i jest bajecznie bogaty. Prowadzi kilka firm

Instagram @klaudiahalejcio
Reklama
Reklama
Reklama