Klaudia Halejcio w ciągu ostatniego roku całkowicie zmieniła swoje życie. Aktorka niedawno po raz pierwszy została mamą i na świat przyszła jej córeczka Nel, która niemal od pierwszych dni stała się gwiazda na Instagramie swojej mamy. To nie koniec rewolucji w życiu Klaudii Halejcio! Aktorka pochwaliła się ostatnio w mediach społecznościowych, że razem z córką i partnerem Oscarem przeprowadzają się do nowego domu. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, w końcu ich rodzina się powiększyła, gdyby nie fakt, że para zdecydowała się na zakup prawdziwej wilii urządzonej w nowoczesnym minimalistycznym stylu.

Reklama

Nowy dom Klaudii Halejcio. Ile kosztował?

Jak podają media, dom ma ponad 500 m. kw powierzchni i otoczony jest imponującą działką z basenem, stawem i ogrodem w roli głównej. Jak informuje se.pl nowa willa Klaudii Halejcio kosztowała... ok. 9 milionów złotych.

Tylko spójrzcie na te wnętrza! Obejrzyjcie całe nagranie i dowiedźcie się, jak teraz mieszka gwiazda "Pierwszej miłości".

Zobacz także: Mlynkowa, Halejcio, Włodarczyk urodziły. Wybrały dla dzieci oryginalne imiona

Klaudia Halejcio i jej partner zdecydowali się sprzedać dotychczasowe mieszkania i kupili ogromny dom, który aktorka urządziła zgodnie z aktualnymi trendami.

Zobacz także
Instagram/klaudiahalejcio
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama