Ania i Robert Lewandowscy z babciami Klary
Instagram
"Ania i Robert mogą liczyć na ich wsparcie"
1/6
Ania i Robert Lewandowscy z babciami Klary
Instagram

Jedno jest pewne! Takie babcie to skarb! Ania i Robert Lewandowscy zostali rodzicami w czwartek 4 maja, a już dzień później ich mamy, a babcie Klary, zrobiły im prawdziwy prezent! Wyjechały do nich do Monachium, by jak najszybciej zobaczyć wnuczkę i pomóc młodym rodzicom. Jak podaje Fakt.pl, Iwona Lewandowska i Maria Stachurska przyjechały do Monachium, gdzie Ania i Robert cieszą się z pierwszych chwil zostania rodzicami!

 

Zobacz też: Klara, Kornelia, Jan, Zosia, Róża a może Basia? Która gwiazda wybrała najładniejsze imię dla dziecka? ZAGŁOSUJ

 

Zobacz także: Z całego świata płyną gratulacje dla Anny i Roberta Lewandowskich. Zobacz, które gwiazdy przyłączyły się do życzeń

Obie panie są już w Monachium, gdzie urodziła się Klara. Świeżo upieczeni rodzice mogą więc od pierwszych dni córki liczyć na wsparcie obu babć - czytamy na Fakt.pl.

Obecność przy Ani i Robercie najważniejszych i najbliższych osób w ich życiu to teraz najlepszy prezent, na jaki mogli liczyć.

Babcie Klary Lewandowskiej są zachwycone!

Teraz każda pomoc się przyda! Już wcześniej pani Iwona napisała na Facebooku, że bardzo cieszy się z faktu zostania babcią.

Jestem z Was rodziców bardzo dumna i szczęśliwa. Teraz jestem podwójną babcią. [siostra Roberta, Milena, ma już synka Leona, dlatego podwójna babcia ;) - przy.red.] To jest niesamowite uczucie - napisała w dniu urodzin Klary pani Iwona. 

Zobacz: Jak Anna Lewandowska świętowała baby shower?...

 

Więcej: Jak Anna Lewandowska będzie wracać do formy po ciąży?

 

 

W naszej GALERII zebraliśmy WIĘCEJ ZDJĘĆ babć Klary Lewandowskiej. Teraz dopiero zacznie się prawdziwe szaleństwo! ;) ZOBACZCIE ZDJĘCIA W GALERII!

2/6
Maria Stachurska, Iwona Lewandowska
3/6
Iwona Lewandowska, mam Roberta lewandowskiego
Instagram
4/6
Robert Lewandowski z mama przy fontannie
Instagram
5/6
Maria Stachurska, mam Anny Lewandowskiej
Instagram
6/6
Anna Lewandowska w szarej luzie, Maria Stachurska w czarnej kurtce, Robert Lewandowski w czapce na lotnisku
Facebook