Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Kinga Rusin
Newsy

Kinga Rusin walczy o milion złotych! "Byłam zwodzona latami, firma wykorzystuje mój wizerunek, żeruje na mojej marce!"

Kinga Rusin walczy o milion złotych! "Byłam zwodzona latami, firma wykorzystuje mój wizerunek, żeruje na mojej marce!"

Kilka tygodni temu wybuchła afera, dotycząca kosmetyków Pat&Rub, firmowanych nazwiskiem Kingi Rusin. Gwiazda TVN oświadczyła, że zerwała współpracę z osobami, z którymi tworzyła dotychczas swoją markę kosmetyczną. Co więcej, firma Aromeda sprzedająca kosmetyki Pat&Rub winna jest Kindze Rusin pieniądze. Ponad milion złotych! Jak donosi magazyn "Flesz", konflikt między byłymi dziś już partnerkami w biznesie narastał od dawna. Razem z nim rosła też kwota długu, o którego zwrot gwiazda TVN zamierzy walczyć w sądzie.

Byłam zwodzona latami, a przecież miałam w ręku rozliczenia firmy, które pokazywały, jaka jest kondycja spółki. Z nich również wynikało, ile pieniędzy mi się należy. Część dostałam, a w sprawie reszty słyszałam ciągle: „nie teraz”, „za chwilę”, „pod koniec roku”. Nie zakładałam, że ktoś się ze mną nie rozliczy,

za każdym razem cierpliwie czekałam – zdradziła „Fleszowi” Kinga Rusin.

Magda Hajduk, była partnerka biznesowa Kingi Rusin przedstawia zupełnie inną wersję wydarzeń. Jej zdaniem kłopot zaczął się w momencie, gdy spółka zaproponowała Rusin, by została współudziałowcem Aromedy.

Kinga chciała połowy udziałów, a nam zależało na tym, by zachować pakiet większościowy. Owszem, już wtedy istniała wobec Kingi należność, która jednak została spłacona. Nie chcieliśmy się zgodzić na jej warunki. Wszystkie próby porozumienia spełzły na niczym – utrzymuje Magda Hajduk.

Rusin twierdzi, że sąd podzielił jej argumenty i zabezpieczył roszczenia, zajmując konto spółki. Sprawa zatacza już coraz szersze kręgi. W lipcu Aromeda wprowadziła bowiem na rynek nową markę ekologicznych kosmetyków, o identycznym składzie jak produkty Pat & Rub, tyle że pod inną nazwą.

To próba wykorzystania mojego wizerunku i marki, żerowania na niej. Aromeda narusza prawo! – mówi "Fleszowi" Rusin.

I na to nie może się zgodzić! Dlatego kilka tygodni temu Rusin podjęła decyzję, że założy nową spółkę, , a sama zostanie jej prezesem. Ma prawo do znaku towarowego Pat&Rub, poza tym od kilku miesięcy brała udział w tworzeniu nowych, jeszcze lepszych receptur naturalnych kosmetyków. Kinga nową odsłonę Pat&Rub  szykuje na wrzesień. O tym, co jeszcze planuje gwiazda TVN czytaj w najnowszym numerze magazynu "Flesz".

 

Zobacz też: Kinga Rusin idzie w ślady Ani Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej? Pokazała fotkę z planu nowego programu.

 

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni - mówi o aferze wokół swojej marki kosmetycznej Kinga Rusin. Na zdjęciu z córką Igą.

Kinga Rusin, Iga Lis

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kinga Rusin na prezentacji jesiennej ramówki TVN
ONS
Newsy
Kinga Rusin cała na biało na prezentacji jesiennej ramówki TVN. Spotkała Hannę Lis? ZDJĘCIA
Kinga Rusin cała na biało na prezentacji jesiennej ramówki TVN. Spotkała Hannę Lis? ZDJĘCIA
Kinga Rusin
Newsy
Kinga Rusin została prezesem! Czym teraz będzie się zajmować?
Kinga Rusin została prezesem! Czym teraz będzie się zajmować?

Kinga Rusin została prezesem marki Pat&Rub! Dziennikarka nie tylko doskonale odnajduje się w świecie mediów, ale również biznesu. Marka, produkująca kosmetyki naturalne ( zobacz: Domowe kosmetyki – zrób je sam ), od dawna należała do gwiazdy stacji TVN, lecz teraz Kinga całkowicie przejęła nad nią ster. Kosmetyki Kingi Rusin goszczą na polskim rynku już od ośmiu lat, a ponieważ ich sprzedaż rośnie, dziennikarka marzy, by rozwinąć skrzydła.   Kinga Rusin prezesem! Rusin stanęła na czele spółki Ecoidea, która zajmuje się sprzedażą kosmetyków marki Pat&Rub by Kinga Rusin. We wrześniu produkty mają zyskać nową, odświeżoną oprawę graficzną. Najwyraźniej jednak to nie wszystko w temacie promocji kosmetycznego biznesu Kingi Rusin. Dziennikarka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z planu nowego programu, który prawdopodobnie będzie się wiązał z jej marką kosmetyczną. Wszystko brzmi bardzo interesująco! Już nie możemy się doczekać efektów!   Zobacz też: Kinga Rusin idzie w ślady Ani Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej? Pokazała fotkę z planu nowego programu.   Kinga Rusin została panią prezes! Brawo! Dziennikarka to prawdziwa kobieta sukcesu i... biznesu! ;)

Anna Lewandowska używa kosmetyków produkowanych przez Kingę Rusin
Facebook
Newsy
Ciężarna Ania Lewandowska używa kremów... Kingi Rusin! Zadowolona gwiazda TVN komentuje: "Wie co dobre!"
Ciężarna Ania Lewandowska używa kremów... Kingi Rusin! Zadowolona gwiazda TVN komentuje: "Wie co dobre!"

Anna Lewandowska używa kremów produkowanych przez markę Kingi Rusin! Ciężarna żona Roberta Lewandowskiego zdradziła swoim fanom na Instagramie, że wśród jej ulubionych kosmetyków znalazł się żurawinowy olejek regenerujący Pat&Rub za 65 złotych.   Anna Lewandowska używa kosmetyków Kingi Rusin Kinga Rusin, założycielka i właścicielka marki ekologicznych kosmetyków Pat&Rub jest zachwycona, że wśród zadowolonych klientek znalazła się również Anna Lewandowska.  Wybór Anny Lewandowskiej. Wie co dobre😃😃😃!  - pochwaliła się gwiazda TVN. A przecież plotkowano ostatnio, że Kinga Rusin jest przerażona planami ciężarnej trenerki, która chce stworzyć własną linię kosmetyków. Anna Lewandowska miałaby zagrozić marce Kingi Rusin. Gwiazda TVN wyśmiała te medialne rewelacje na Facebooku. Ostatnio czytałam o rosnącej mi konkurencji ze strony moich znajomych... Cieszę się, bo jeżeli ich kosmetyki też będą 100% naturalne to przybędzie świadomych konsumentów - napisała Kinga Rusin.  Jak widać  Anna Lewandowska  dba o siebie w ciąży.   Zobacz także:  Czyżby Anna i Robert Lewandowscy spodziewali się... bliźniaków?! Zamieściła żartobliwe zdjęcie i ten podpis...   Anna Lewandowska używa kosmetyków produkowanych przez markę Kingi Rusin. Gwiazda TVN skomentowała doniesienia, że Lewandowska zagrozi jej kosmetykom.  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner