Tomasz Lis przy okazji promocji swojej nowej książki "Tomasz Lis na żywo" dość mocno otworzył się na temat swoich byłych żon. Dziennikarz udzielił też kilku wywiadów, w których odniósł się bezpośrednio do Kingi Rusin, a jego wymowny tekst o obiadach na stołówce odbił się głośnym echem. Teraz ostatnią aktywność Tomasza Lisa zdecydowała się skomentować Kinga Rusin. Dziennikarka napisała krótkie, ale wymowne oświadczenie!

Reklama

Kinga Rusin odpowiada Tomaszowi Lisowi! Ma ważny apel

Tomasz Lis w ostatnim czasie zdecydował się na dość osobiste wyznania dotyczące swojego życia osobistego i byłych żon. Dziennikarz otworzył się podczas rozmowy u Żurnalisty i poinformował, że przez siedem lat małżeństwa z Kingą Rusin jadł obiady na stołówce. Na tym nie koniec, bo Tomasz Lis odwiedził też Kubę Wojewódzkiego w jego programie i po raz kolejny nawiązał do swoich małżeństw, mówiąc, że był mężem dwóch fascynujących i silnych kobiet.

Teraz głos zabrała Kinga Rusin, która już wcześniej informowała, że zastanawia się, czy odpowiadać na "prowokacje" byłego męża. Ostatecznie w sieci zamieściła krótki wpis, w którym dość ostro potraktowała Tomasza Lisa:

- Dziennikarze intensywnie dopytują mnie o komentarz do ostatnich, przymilnych wypowiedzi mojego byłego męża, w czasie jego autopromocyjnych wywiadów. Po tym, co przez wiele lat również po rozwodzie, robił, nie chcę, żeby cokolwiek w moim kontekście mówił - napisała wymownie Kinga Rusin na Instastory.

Instagram / kingarusin

Zobacz także: Kinga Rusin wróciła do Polski. Na imprezie z przyjaciółkami dała... kulinarny popis.

Kinga Rusin dziś jest szczęśliwa u boku swojego partnera Marka Kujawy i podróżuje po świecie, jednocześnie realizując swoje plany zawodowe. Dziennikarka nie komentuje swojego małżeństwa z Tomaszem Lisem i najwyraźniej nie chce wracać do tego okresu w swoim życiu, również poprzez czytanie kolejnych sensacyjnych doniesień byłego męża.

Zobacz także

Ja już dawno ten rozdział zamknęłam i gdyby nie media, miałabym naprawdę szansę o nim zapomnieć... Więc korzystając z okazji, apeluję: przejdźmy do następnego rozdziału - mówiła Kinga Rusin w wywiadzie dla "Gali".

@kingarusin, Instagram

Zobacz także: Tomasz Lis sprzedał willę za 24 miliony złotych?! Zabrał głos i nie krył oburzenia

Kinga Rusin i Tomasz Lis wzięli ślub w 1994 roku. Para ma dwie córki: Igę i Polę, ale w 2006 roku rozstali się, a jakiś czas potem dziennikarz związał się z najlepszą przyjaciółką swojej żony – Hanną Smoktunowicz, z którą ostatecznie też się rozstał. Obecnie dziennikarz skupia się na promocji nowej książki i dba o swoje zdrowie, jak wiadomo Tomasz Lis przeżył już cztery udary.

East News

EAST NEWS

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama