Kinga Rusin w ostatnim czasie odpoczywała na egzotycznych wczasach. Po powrocie z wakacji dziennikarka bardzo często widywana jest na warszawskich ulicach, co nie umyka uwadze paparazzi. Parę dni temu fotografowie postanowili zrobić zdjęcie auta Rusin, które do najczystszych nie należało. W sieci zawrzało.

Reklama

Kinga Rusin przyłapana przez paparazzi

Tym razem paparazzi zaobserwowali Kingę Rusin wychodzącą z jednego z sieciowych warszawskich sklepów/ restauracji, gdzie można kupić m.in.: jak najlepszej jakości owoce, nabiał i pieczywo. Najprawdopodobniej zakupy prezenterki telewizyjnej nie należały do największych, gdyż miała przy sobie wyłącznie niedużych gabarytów torebkę.

Artur Zawadzki/REPORTER EASTNEWS
Artur Zawadzki/REPORTER EASTNEWS Artur Zawadzki/REPORTER

Zobacz także: A jednak! Katarzyna Dowbor nową prowadzącą "Pytanie na śniadanie". Wiemy, kiedy jej debiut

Bezlitośni paparazzi nie powstrzymali się także od zrobienia zdjęć przybrudzonego Porsche. Najwidoczniej Kinga Rusin nie narzeka na brak zajęć i nie ma czasu wybrać się do myjni samochodowej. Najzabawniejsze jednak okazało się zupełnie coś innego. Paparazzi złapali na zdjęciach kadr, gdzie dziennikarka wygląda, jakby przemierzała Warszawę na hulajnodze. To wyłącznie złudzenie, ale trzeba przyznać, że wzbudza niemałe zainteresowanie.

Reklama

Zobaczcie tylko te zdjęcia!

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama