Kinga Rusin to 52-letnia dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Jest również byłą żoną Tomasza Lisa, z którym mają dwie córki Igę i Polę Lis. Aktualnie dziennikarka jest w związku z założycielem kilku fundacji Markiem Kujawą.

Reklama

Kinga Rusin pokazała zdjęcia z podróży

Kinga Rusin jakiś czas temu przeszła poważny zabieg i chodziła o kulach. Nawet w takim stanie była bardzo aktywna, co pokazała podczas "Marszu Miliona Serc", który odbył się 1 października 2023 roku. Rusin o kulach wybrała się na marsz, aby przynajmniej symbolicznie zrobić kilka kroków z Polakami.

Nie lubię stać z boku. Dlatego przejdę dziś o kulach choćby kawałek, symbolicznie. Chodźcie z Nami! #marszmilionaserc
- pisała dziennikarka.
Kinga Rusin
Instagram@KingaRusin

Zobacz także: Kinga Rusin wydała pilne oświadczenie ws. głośnej afery. "Złożyłam zeznania w prokuraturze"

W tym czasie odłożyła dalekie podróże na dalszy plan i zajęła się przeglądem literatury i nadrabianiem zaległości w niedokończonych książkach. Kinga Rusin 2024 rok zaczęła od powrotu do swojej pasji, czyli podróży. Sylwestra spędziła na karaibskich wyspach u boku ukochanego. Na social mediach dziennikarki nie brakuje relacji i zdjęć z wyjazdu, na którym odpoczywa i miło spędza czas. Najnowszy post Rusin zabiera nas w podróż do ciepłych krajów, gdzie prezenterka tym razem ukazuje swoje kształty przed obiektywem. Ubrana w czarny dwuczęściowy strój kąpielowy i stylowy kapelusz wywija w powiewach wiatru. Po jej figurze nie widać, że stosunkowo niedawno musiała przejść rehabilitacje. Fani zwrócili uwagę na jej nienaganną figurę. Przypomnijmy, że ma 52- lata, a wygląda na zdecydowanie mniej.

Niech żyje bal! Łapmy każdy dzień! Miałam w życiu trudne momenty i nie były to tylko krótkie epizody. W porównaniu z tym, te ostatnie trzy miesiące o kulach nie jawią się jakąś wielką tragedią. Niemniej jednak doceniam, teraz jeszcze bardziej, każdy dzień w zdrowiu i każdą chwilę w szczęściu i radości. Rozkoszujmy się tym! Smakujmy życie! Jutra może przecież nie być… Oby 2024 dał nam i Wam jak najwięcej pięknych dni!
- napisała na Instagramie Kinga Rusin.
Reklama

Fani pod dodanym filmem i zdjęciami nie powstrzymali się od komentarzy. Zachwytom nie było końca. Pisano, że dziennikarka wygląda obłędnie i bije od niej cudowna energia. Pojawiły się następujące wpisy:

Zobacz także
Kobieta petarda, która cieszy się życiem. Cudowne klimaty. Tak trzymać.
Jest Pani w raju. Wygląda Pani obłędnie.
Kinia jesteś piękna rewelacyjna figura.
Kinga Rusin
Instagram/kingarusin
Reklama
Reklama
Reklama