Choć Kinga Rusin zniknęła z polskiej telewizji i dużo czasu spędza poza krajem, ostatnio znów zrobiło się głośno o dawnej gwieździe TVN. Była prowadząca „Dzień dobry TVN” wdała się w ostrą przepychankę słowną z Krzysztofem Stanowskim. Zaczęło się od krytyki dziennikarza za wywiady z prezydentem Andrzejem Dudą i byłym szefem TVP Info Samuelem Pereirą. Założyciel Kanału Zero w niecenzuralnych słowach podsumował zachowanie celebrytki. Swoje trzy grosze dołożył były mąż Kingi Rusin, Tomasz Lis.

Reklama

Kinga Rusin w białym kapeluszu Prady wybrała się na kawę

W lutym było głośno o aferze Kingi Rusin i Krzysztofa Stanowskiego. Prezenterka telewizyjna stwierdziła, że dziennikarz sportowy jest narcyzem i zarzuciła mu szowinizm. Zasugerowała w dodatku, że sprzyja Prawu i Sprawiedliwości. Najwyraźniej dawna prowadząca „Dzień dobry TVN” to kolejna gwiazda telewizyjna, której nie po drodze z właścicielem Kanału Zero. Wcześniej Stanowski drwił m.in. z Natalii Janoszek i Edwarda Miszczaka.

Zobacz także: Schowana za okularami Kinga Rusin zaszalała po Warszawie? Paparazzi uchwycili zdecydowanie za dużo

Kinga Rusin
Kinga Rusin

W walentynki Kinga Rusin została wypatrzona przez paparazzi. Nie było trudno, ponieważ tego dnia wybrała się do modnego lokalu w kapeluszu, obok którego nie da się przejść obojętnie. Mowa o białym nakryciu głowy od Prady. Gwiazda wysiadła z porsche i pognała na spotkanie ze znajomym.

Kinga Rusin
Kinga Rusin

Kapelusz luksusowej marki stanowił dodatek do długiej kurtki puchowej, czarnych spodni, golfu oraz botków na grubej podeszwie.

Zobacz także

Zobacz także: Małgorzata Rozenek cudem uniknęła wpadki? Na mini o takiej długości nie każdy może sobie pozwolić

Reklama

Jak się wam podoba zimowa stylizacja Kingi Rusin? Założylibyście taki kapelusz?

Kinga Rusin
Kinga Rusin
Kinga Rusin
Kinga Rusin
Reklama
Reklama
Reklama