Kim Kardashian, Cristiano Ronaldo
ONS(2)

Poznali się w zeszłym roku na gali dobroczynnej w Beverly Hills. On – 25-letni Portugalczyk, as hiszpańskiego klubu Real Madryt, uznawany za boga seksu i playboya. I ona – 30-letnia amerykańska modelka, córka Roberta Kardashiana (zmarłego siedem lat temu prawnika, który zasłynął jako obrońca O. J. Simpsona w procesie o morderstwo żony). Ale przede wszystkim gwiazda reality show prezentującego życie jej rodziny. Oboje byli wtedy zajęci: Ronaldo w przerwie rozgrywek bawił się szampańsko w Hollywood u boku Paris Hilton, a Kim ratowała swój związek z gwiazdorem futbolu amerykańskiego Reggiem Bushem. I choć wymienili wówczas tylko parę zdawkowych uprzejmości (i numery telefonów), to najwyraźniej wpadli sobie w oko, bo gdy kilka miesięcy później powiedzieli „adios” dotychczasowym partnerom, żadne z nich nie miało wątpliwości, do kogo zadzwonić w pierwszej kolejności…

To ja jestem królową!
Odkąd jej mama, producentka telewizyjna Kris Jenner, wpadła trzy lata temu na pomysł, że losy jej rodziny (drugiego męża – byłego mistrza lekkoatletyki Bruce’a Jennera, oraz trzech córek: Kim, Khloe i Kourtney) to idealny pomysł na reality show, Kim stała się jedną z wielu amerykańskich gwiazdek znanych z tego, że są... znane. W tej kategorii dzielnie walczy o palmę pierwszeństwa z Paris Hilton. Ich wyścig o to, jak być gwiazdą, nie kalając się przy tym żadną pracą, ogląda się z takim samym dreszczem emocji jak wyścigi Formuły 1. Gdy Paris prezentuje pełnię swoich wdzięków w „Maximie”, nie mija miesiąc i w kioskach pojawia się „Playboy” z roznegliżowaną Kim. Gdy do Internetu przecieka pornograficzny filmik o zachęcająco brzmiącym tytule „Jedna noc w Paris”, to po kilku dniach na te same portale trafia „wykradziona z domowych archiwów” sekstaśma z zapisem wyczynów Kim i rapera Raya-J. Gdy Hilton zaczyna hollywoodzką karierę w horrorze „Dom woskowych ciał”, to Kim z miejsca załatwia sobie rolę w komedii „Totalny kataklizm”. I choć Kardashian zawsze jest o krok za konkurentką, to osiąga lepsze od niej efekty. Za publikację sekstaśmy wywalczyła od firmy Vivid! pięć milionów dolarów odszkodowania (Paris na swojej nie zarobiła ani centa). Jako aktorka sprawdziła się na tyle, że dostała angaż do kolejnych produkcji, podczas gdy nazwisko Hilton wypłasza z kin nawet najbardziej zagorzałych fanów niskobudżetowych tandet. I wreszcie – to Kim ma teraz u boku Portugalczyka, który znudził się Paris już po paru randkach. Pytanie tylko, czy i Kardashian nie będzie kolejną szybką przygodą znanego z niestałości w uczuciach Ronaldo?

Randka w Madrycie
Cristiano na swoją reputację boga seksu pracował w pocie czoła prawie tak samo ciężko jak na miano wielkiej gwiazdy piłki nożnej. Legendy o orgiach, jakie odbywały się w jego posiadłości, tabunach pań lekkich obyczajów zamawianych przez niego do hoteli po meczach i jego licznych przygodach z modelkami, do których piłkarz ma szczególną słabość, zapełniły już łamy niejednego tabloidu.

Porozmawiajmy o gwiazdach - forum >>