Cristiano Ronaldo wraz z całą rodziną od kilku dni spędzają wakacje w Sardynii na swoim prywatnym jachcie. Portugalski piłkarz na swoim Instagramie pochwalił się fotkami, a jedna z nich przykuła szczególną uwagę jego fanów - internauci dopatrzyli się bowiem u sportowca pomalowanych na czarno paznokci u stóp. Czy Ronaldo w ten sposób eksperymentuje ze swoim wyglądem? Nic z tych rzeczy. Poznajcie powody.

Reklama

Ronaldo z pomalowanymi paznokciami

To nie pierwszy raz, kiedy media rozpisują się o pomalowanych paznokciach u stóp u Cristiano Ronaldo. Okazuje się, że w ten sposób jeden z najlepszych światowych piłkarzy dba o swoje... zdrowie. Według specjalistów, czarny lakier na paznokciach chroni piłkarza przed infekcjami grzybiczymi i bakteryjnymi, których może nabawić się podczas meczu, mając na sobie buty. Inna teoria mówi zaś o zapobieganiu złamaniom - lakier utwierdza bowiem płytkę paznokcia. Ronaldo oczywiście nie jest jednym sportowcem, który stosuje taką metodę ochrony - najczęściej stosują ją koszykarze, ale robił to również Mike Tyson.

Zobacz także: Książę George zawsze nosi krótkie spodnie, nawet zimą! Dlaczego? Wyjaśniamy

Cristiano Ronaldo spędza urlop m.in. z żoną, Georginą Rodríguez - swoim jachtem, wartym około 5,5 miliona funtów (około 30 milionów złotych), opływają rajską Sardynię. Oczywiście towarzyszą im dzieci - na zdjęciu poniżej brakuje tylko najmłodszej córeczki, Belli Esmeraldy, która przyszła na świat w kwietniu 2022 roku.

Zobacz także: Cristiano Ronaldo poinformował o śmierci dziecka: "Nasz synek odszedł"

Zobacz także

Cristiano Ronaldo bardzo dba o swoją kondycję, jak i zdrowie. Ponoć po każdym meczu korzysta z kriogenicznych kąpieli lodowych. Dla sportowca niezwykle ważny jest również sen - plotka głosi, że potrafi potrafi uciąć sobie aż kilka drzemek dziennie. Gwiazdor unika również cukru - do historii przeszła konferencja prasowa z udziałem piłkarza, podczas której nie zgodził się, aby stała obok niego butelka słynnego gazowanego napoju z kofeiną.

Pijcie wodę - powiedział wzburzony.

Reklama

Zobacz także: Georgina Rodriguez kłamie o tym, jak poznała Ronaldo? Jej kolega wyznaje: "Zawsze była arogancka"

Nur Photo/East News/OSCAR GONZALEZ
Reklama
Reklama
Reklama