Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez mieli zostać rodzicami bliźniaków. Jednak przy porodzie wydarzyła się tragedia, przeżyło tylko jedno dziecko. Pogrążeni w żałobie rodzice poinformowali o śmierci synka, jednak narodziny córeczki dały im siłę by zmierzyć się z żałobą. Partnerka Cristiano Ronaldo opublikowała właśnie wyjątkowe zdjęcia dziewczynki i zdradziła jej imię. Jest piekne!

Reklama

Imię córki Cristiano Ronaldo

Dzieci dla Cristiano Ronaldo są sensem życia i ogromną motywacją. Ma 12-letniego syna Cristiano Juniora oraz 5-letnich bliźniaków Mateo i Evę. Z Georginą Rodriguez doczekał się córeczki Alany Martiny oraz przed kilkoma tygodniami bliźniąt - niestety przy porodzie jedno z dzieci zmarło. Cristiano Ronaldo poinformował o śmierci syna w mediach społecznościowych. Georgina Rozdriguez była w bliźniaczej ciąży. Młodzi rodzice czekali na narodziny synka i córeczki, niestety musieli zmierzyć się z okrutnym dramatem. Przy dobrej myśli podtrzymywał ich fakt narodzin córeczki. Cristiano Ronaldo pochwalił się już pierwszymi zdjęciami z córeczką, jednak do tej pory nie zdradził jej imienia.

Georgina Rodriguez własnie opublikowała wyjątkowe zdjęcia dziewczynki i zdradziła, że wraz z Cristiano Ronaldo wybrali dla niej aż dwa imiona:

Bella Esmeralda ???? 180422

Instagram @georginagio

Zobacz także: Tak Cristiano Ronaldo poznał Georginę Rodriguez. Historia jak z bajki!

Internauci zachwyceni najmłodszą córką Cristiano Ronaldo

Nowe zdjęcia Belli Esmeraldy, córki Cristiano Ronaldo rozczuliły internautów. Mała dziewczynka smacznie spała w łóżeczku przy ukochanej mamie:

Zobacz także

- Ona jest przepiękna, gratulacje
- Przepiękna
- Księżniczka ❤️❤️❤️
- Ona jest taka uśmiechnięta! Niech Bóg błogosławi aniołka Bellę Esmeraldę!! Co za piękne imię????????????????????????????????????????????

Instagram @georginagio

Zobacz także: Cristiano Ronaldo w nowym wpisie po śmierci synka: "Nigdy nie zapomnimy tego momentu..."

Reklama

Narodziny córki dały Cristiano Ronaldo dużo siły. Początkowo radość z jej narodzin przysłoniła traumatyczna wiadomość o śmierci jej bliźniaka. Sportowiec wspominał, że "tylko narodziny córki dają im siłę, by żyć w tym momencie z nadzieją i radością". Sportowiec i jego cała rodzina otrzymali wsparcie od ludzi z całego świata.

Instagram @cristiano
Reklama
Reklama
Reklama