Brakuje odpowiednich słów, by opisać tragedię, jaka dotknęła najpopularniejszego piłkarza na świecie. Cristiano Ronaldo w poniedziałkowy wieczór poinformował, że jedno z jego dwojga nowo narodzonych dzieci nie żyje - chodzi o chłopca.

Reklama

Z największym smutkiem musimy poinformować, że nasz mały chłopiec odszedł. To największy ból, jaki mogą poczuć rodzice - napisali w swoim oświadczeniu Ronaldo oraz jego partnerka, Georgina Rodriguez.

Dla sportowca to ogromny cios - od początku swojej kariery podkreślał, że rodzina i dzieci to jego największy sukces...

Dzieci Cristiano Ronaldo są dla niego wszystkim

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez w tamtym roku ogłosili, że spodziewają się bliźniąt. Ich radość była ogromna - piłkarz, który doczekał się już czwórki dzieci, w jednym z wywiadów mówił, że marzy o siódemce!

Chciałbym mieć siedmioro dzieci i tyle samo "Złotych Piłek". Czasami jestem rozczarowany tym, co wydarzyło się na boisku. Prowadzę dialog sam ze sobą i mówię: Możesz robić to lepiej. Ale kiedy przyjeżdżam do domu, spotykam się z rodziną, przyjaciółmi, wszystko się zmienia. Mam inny punkt odniesienia - powiedział kilka lat temu w rozmowie z „France Football".

Komunikat, który pojawił się na Instagramie piłkarza, wstrząsnął wszystkimi - zmarł nowonarodzony synek Cristiano Ronaldo. Dramat, który przeżywa wraz z partnerką, jest dla nich ciut łatwiejszy do zniesienia ze względu na córkę, która urodziła się cała i zdrowa:

Tylko narodziny naszej córki dają nam siłę, by żyć w tym momencie z nadzieją i radością. Chcielibyśmy podziękować doktorom i pielęgniarkom za ich profesjonalną opiekę i wsparcie - napisali w oświadczeniu.

Cristiano Ronaldo na swoim Instgramie od czasu do czasu dzielił się z fanami swoja prywatnością - między kolejnymi zdjęciami z boiska, zgrupowań, sportowych gal czy sesji reklamowych pojawiały się rodzinne zdjęcia piłkarza z czwórką dzieci. Najstarszy syn piłkarza, 12-letni Cristiano Junior, to jego oczko w głowie. Ronaldo chciałby, żeby poszedł jego śladami:

Zobacz także

Mam zamiar go motywować i popychać do przodu. Mam nadzieję i modlę się o to, że będzie taki jak ja. On może być kimkolwiek zechce. Wystarczy tylko trochę presji, którą ja jako dziecko miałem - mówił w jednym z wywiadów piłkarz.

CR7.com/Splash News/EAST NEWS

Siedem lat później, w czerwcu 2017 roku, na świecie pojawiły się bliźniaki - Mateo i Eva. Całą trójkę urodziły surogatki - piłkarz zrobił wszystko, by tożsamość matek jego dzieci nie trafiła do wiadomości publicznej, co swego czasu wywoływało ogromne kontrowersje w mediach.

Kiedy Ronaldo czekał na bliźnięta, był już w związku z hiszpańską modelką, Georginą Rodriguez. Georgina kilka miesięcy po narodzinach Mateo i Evy, dokładnie w listopadzie 2017 roku, urodziła czwarte dziecko Ronaldo - córeczkę Alanę Martinę. Od tamtej pory wszyscy byli niemal nierozłączni, co doskonale widać na zdjęciach publikowanych przez sportowca.

Instagram

Jakim ojcem jest Cristiano Ronaldo?

"Rodzina jest wszystkim", "Dumny tata", "Moja miłość" - tak Cristiano Ronaldo najczęściej opisywał w sieci zdjęcia ze swoimi bliskimi. Fani piłkarza często zastanawiali się, jakim jest ojcem. Okazuje się, że gwiazdor nie rozpieszcza dzieci, a w kwestii żywieniowej jest bardzo surowy!

Ronaldo bardzo dba o prawidłowy rozwój swoich dzieci, dlatego nie często pozwala im na picie coli czy słodycze! Najbardziej musi pilnować się najstarszy z nich, Cristiano Junior:

Jest mi miło, gdy spogląda na mnie i widzę, że ma ochotę robić to samo w życiu. Jestem dla niego bardzo surowy, przyznaję. Pije czasami Colę, zdarza się, że Fantę. Doprowadza mnie to do szału. A kiedy widzę go z chipsami, to opadają mi ręce - mówił kilka lat temu w jednym z wywiadów Ronaldo.

Zobacz także: Cristiano Ronaldo kupił luksusową willę w Hiszpanii! Cena tej bajecznej posiadłości? Ponad 50 mln zł

Instagram

Jak wiadomo, Cristiano jest w ciągłych rozjazdach po całym świecie. W opiece nad dziećmi pomaga mu Georgina, która trójkę najstarszych dzieci Ronaldo traktuje jak własne.

Zobacz także: Cristiano Ronaldo może pękać z dumy! W tym roku na świat przyszło troje jego dzieci. A najstarszy syn... już idzie w ślady słynnego ojca!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama