Katarzyna Warnke tłumaczy się ze zdjęcia z Biblią
ONS
Newsy

„Nie robię sobię żartów z religii” Katarzyna Warnke tłumaczy się ze zdjęcia z Biblią WIDEO

Obraziła uczucia religijne?

Katarzyna Warnke wywołała ostatnio spore zamieszanie zamieszczając zdjęcie z Biblią na Instagramie. Na fotografii aktorka pozuje w łóżku i jest przykryta kołdrą na której leży Nowy Testament. W mediach zawrzało a Katarzynę Warnkę oskarżono o obrazę uczuć religijnych.

Gwiazda, której zyskała ogromną popularność dzięki roli w serialu "Lekarze", postanowiła się wytłumaczyć ze wzbudzającego ogromne kontrowersje zdjęcia. Katarzyna Warnke w rozmowie z Newseria.pl opowiedziała jak powstała fotografia, oraz zapewniła, że nie była to prowokacja.

Będąc w hotelu w Krakowie podczas OFF Festivalu, wyciągnęłam z szuflady Nowy Testament. Zajrzałam do niego i zrobiłam zdjęcie – to nie jest negliż, jestem całkowicie przykryta kołdrą, wystają mi tylko ręce. Po prostu pomyślałam, że to ciekawe ujęcie. Nie są to prowokacje, które mają w jakikolwiek sposób naruszyć świętość tej księgi, nie robię sobie żartów z religii. Akurat jestem wielbicielką Biblii, a szczególnie Nowego Testamentu, który znam bardzo dobrze, bo studiowałam historię sztuki i na co dzień towarzyszą mi te historie, przypowieści. Myślę, że to jest niezwykła książka filozoficzna.

Katarzyna Warnke oprócz „odważnych” zdjęć lubi też czasami dosadne wypowiedzi. Zobacz także: Katarzyna Warnke uważa, ze polscy mężczyźni się nie myją.


Co jeszcze powiedziała Katarzyna Warnke? Zobaczcie rozmowę aktorki z Newseria.pl:Katarzyna Warnke tłumaczy się ze zdjęcia z Biblią


Katarzyna Warnke na urodzinach Zuzanny Bijoch


Katarzyna Warnke na gali Kobieta Roku 2015

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski
ons.pl
Newsy
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski to najbardziej stylowa para w show-biznesie? Zobaczcie ZDJĘCIA!
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski to najbardziej stylowa para w show-biznesie? Zobaczcie ZDJĘCIA!
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wzięli ślub
ONS
Newsy
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski już po ślubie! Ależ oni się kochają- zobaczcie ich ZDJĘCIA!
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski już po ślubie! Ależ oni się kochają- zobaczcie ich ZDJĘCIA!
Kasia Warnke o dziecku
ONS
Newsy
TYLKO U NAS! Katarzyna Warnke zawiesi karierę?! Co się stało?
TYLKO U NAS! Katarzyna Warnke zawiesi karierę?! Co się stało?

Katarzyna Warnke zawiesi karierę? Dzięki roli Spuchniętej Anki w "Kobietach Mafii" w reżyserii Patryka Vegi, Katarzyna Warnke trafiła do czołówki najlepszych polskich aktorek. Gwiazda udowodniła, że potrafi zagrać nie tylko dramatyczne postaci, ale ma również fenomenalny talent komediowy. Ale dobre recenzje to nie wszystko! Talent Kasi zaskoczył nawet samego reżysera, Patryka Vegę!   – Ta rola będzie punktem zwrotnym w jej karierze - przekonuje Patryk Vega, reżyser „Kobiet mafii”. - Wiedziałem, że Kasia jest wybitną aktorką dramatyczną. Miałem swoje wyobrażenie na temat jej postaci, ale to, co zrobiła, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. „Kobiety...” będą trylogią, więc Warnke ma u mnie zaklepane role na najbliższe dwa lata – dodaje zachwycony w rozmowie z "Fleszem"   Przeczytaj: Warnke zazdrosna o Stramowskiego? Sprawdź, co się działo na planie "Kobiet mafii".   W świetle tych zachwytów zaskakującym wydaje się fakt, że Warnke planuje zrobić sobie krótką przerwę w karierze. Dlaczego? Aktorka nie wierzy, że kariera zagwarantuje jej szczęście. Coraz częściej wspomina o dziecku… Czy w tym roku zdecyduje się na macierzyństwo?   Zobacz także: Co za metamorfoza! Katarzyna Warnke obcięła włosy na chłopczycę. Jak wygląda?   Warnke nie ukrywa, że razem z mężem, Piotrem Stramowskim coraz częściej myślą o dziecku. Aktorka wie, że z racji wieku - ma 41 lat,  decyzję o macierzyństwie musi podjąć szybko. Przy czym nie wie, czy będzie to w ogóle możliwe biorąc pod uwagę problemy z zajściem w ciążę, z którymi boryka się obecnie wiele kobiet. Czy jest gotowa do roli mamy? „Jestem tej zmiany bardzo ciekawa. Chciałabym pracować, mam nadzieję, że w tej chwili moja pozycja staje się na tyle silna, że mogę sobie pozwolić na małą przerwę!”, zdradziła w wywiadzie Warnke....

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner