Lady Gaga chciała kostium Dody
ONS

Potwierdzone! Lady Gaga chciała kostium od Dody!

Lady Gaga chciała kostium Dody
ONS

Od momentu, gdy Doda opublikowała trailer teledysku do "Electrode" i zapowiedziała, że jest "pierwszą artystką na świecie", która zrealizowała podwodny klip i wcieliła się w rolę syreny, w sieci zawrzało. Wielu oskarżało gwiazdę, że kopiuje Lady Gagę, ale ta udowodniła, że mijają się oni z prawdą. Przypomnijmy: Doda skopiowała Gagę? Wiemy jak jest naprawdę

Głos w tej sprawie zabrała Katarzyna Konieczko - uznana polska projektantka i stylistka, która 3 lata temu współpracowała Dodą. Przywołuje ona sytuację sprzed dwóch lat, gdy to styliści i ekipa Lady Gagi zwróciła się do niej z zapytaniem o kostium, w którym wcześniej występowała... Doda.

Do klipu "You and I" Lady Gagi asystent Nicoli Formichettiego w pierwszym mailu ze zdjęciami strojów, które chcą, wysłał mi zdjęcie stroju, który Doda miała na sobie w intro do trasy koncertowej - napisała na Facebooku pod jednym z postów dotyczących sprawy domniemanego kopiowania Gagi przez Dodę.


Polscy internauci często twierdzą, że to niemożliwe, aby zagraniczne gwiazdy mogły się inspirować naszymi krajowymi artystami, bo jesteśmy zbyt małym i nieznanym na świecie rynkiem. Konieczko jest zupełnie innego zdania:

Trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że nie jest do końca tak, że Polska jest małym zapyziałym krajem. Naprawdę, wśród stylistów zagranicznych i na samych czerwonych dywanach łazi mnóstwo karierowiczów i wyperfumowanych świń. Serio, mniej kompleksów - zakończyła mocno swoją wypowiedź.


W sprawie kostiumów Dody ze stylistką kontaktowali się także kreatorzy wizerunku Rihanny i Jennifer Lopez. Zobacz: O co styliści Rihanny i J.Lo prosili Dodę?

Nam pozostaje tylko czekać na premierę podwodnego teledysku Dody, który po premierze wywoła zapewne jeszcze więcej emocji i komentarzy (zobacz tariler). A poniżej Doda we wspomnianym kostiumie projektu Katarzyny Konieczko:Katarzyna Konieczko broni Dody

Doda w sukience za 149 złotych:

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59