Doda nie skopiowała Lady Gagi
ONS

Doda przed premierą nowego materiału muzycznego postanowiła sprawić swoim fanom niespodziankę i zapowiedziała wydanie utworu "Electrode" z płyty "7 pokus głównych" na singlu. W tajemnicy zrealizowała również teledysk, którego trailer pokazywaliśmy wam już wczoraj. Przypomnijmy: Mamy trailer tajemniczego klipu Dody!

W wideoklipie gwiazda wcieliła się w rolę syreny, a na swoim Facebooku poinformowała między wierszami, że "była pierwszą artystką na świecie, która wystąpiła na scenie w syrenim ogonie". Wpis ten wzbudził wiele kontrowersji, a internauci zaczęli wytykać Dodzie, że mija się z prawdą, bo w kostiumie syreny już dwa lata temu występowała m.in. Lady Gaga. Rabczewska postanowiła skonfrontować się z tymi zarzutami, publikując kolejny wpis na portalu społecznościowym, do którego załączyła zdjęcia z występów swoich i amerykańskiej gwiazdy, opatrzone dokładnymi datami. Wniosek nasuwa się jeden - Doda była pierwsza.

no tym razem hating nie poszedł:)jak mi przykro.czekam na donosy odnosnie artystek ,ktore nagrały PODWODNE klipy jako syrena,zwróce honor- o ja niedobra odwazylam sie zrobic cos czego w Polsce jeszcze nie było.can''t wait. - napisała (pisownia oryginalna).


Fani Dody zauważyli także, że Gaga dodatkowo siedziała na scenie na wózku, co wcześniej zrobiła Bette Midler:


(screen z doda-music.com)

Sama zapowiedź nowego klipu Dody robi piorunujące wrażenie. Myślicie, że tym teledyskiem Doda uciszy krytyków?Więcej zdjęć Dody w syrenim ogonie: