Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego od kilku dni nie przestaje być komentowany w sieci. Szczęśliwa w nowym związku aktorka postanowiła odnieść się do rewelacji, które pojawiają się na jej temat w sieci i opublikowała wymowny wpis. Fani są podzieleni po tym, jak przeczytali jej opinię.

Reklama

Katarzyna Cichopek komentuje burzę po ujawnieniu związku z Maciejem Kurzajewskim

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski długo utrzymywali swój związek w tajemnicy. Chociaż w ostatnim czasie pojawiało się sporo spekulacji, para konsekwentnie milczała. Ujawnili się dopiero w 40. urodziny aktorki. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski udzieli pierwszego wspólnego wywiadu dla "Pytania na śniadanie", gdzie nie szczędzili sobie czułości.

Od momentu ujawnienia związku, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są tematem numer jeden. Uszczypliwości nie szczędziła im Paulina Smaszcz, była żona dziennikarza, która wystosowała w ich stronę naprawdę mocne słowa. Katarzyna Cichopek skomentowała to, co się wokół niej dzieje wymownym wpisem:

No, nie mogę uwierzyć w to co czytam…

Przy okazji publikując zdjęcie w Morzu Martwym.

Zobacz także

Zobacz także: Marcin Hakiel pokazał romantyczne zdjęcia z ukochaną. "W zgodzie z samym sobą"

Katarzyna Cichopek mogła liczyć na słowa wsparcia od swoich fanek i znajomych, którzy przypominali jej, że najważniejsze jest to, by była szczęśliwa:

- Kochana wyłącz tel, odpoczywaj i ciesz się swoim szczęściem ❤️ - napisała Agnieszka Mrozowska
- W d..e to miej. Nikt za Ciebie życia nie przeżyje
- Ja też, Pani Kasiu ???? o ile mamy to samo na myśli
- Nie przejmować się i idź głową podniesiona do góry ❤️Nic złego nie robicie ❤️A to że milość Was połączyła to tylko Wasza sprawa i nikomu do tego ????Grunt że Wy jesteście szczęśliwi????kibicuje Wam bardzo ❤️Życzę Wam jeszcze raz spokoju i miłosci❤️
- Dużo spokoju życzę????, ludzie to nie mają czym się emocjonować ????

Instagram @maciejkurzajewski

Zobacz także: Katarzyna Cichopek chciała poczekać z ujawnieniem związku? "Miała nic nie mówić"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wspominali o dzieciach podczas pierwszego wywiadu. Podkreślili, że są dla nich najważniejsze i mają nadzieję, że czują, że gdy oni będą szczęśliwi, wszyscy będą czuli to samo. Syn Katarzyny Cichopek nawet skomentował zdjęcie mamy z Maciejem Kurzajewskim, zostawiając pod nim kilka serduszek. Nie wszyscy jednak entuzjastycznie podchodzą do ich relacji:

- A ja nie rozumiem po co było tak mydlić wszystkim oczy zaprzeczać faktom trochę głupio wyszło....a nie potrzebnie
- Położyłaś ogromny cień na swojej osobie, zapewne wpłynie to na to jak odbierają Cię widzowie, a byłaś tak pozytywną osobą dla mnie...Kasiu miłość miłością niech Ci się wiedzie, ale źle to zagrałaś...
- Nie buduje się tak szczęścia.. - pisali fani.

Reklama

A wy co sądzicie?

Instagram @maciejkurzajewski
EOS
Reklama
Reklama
Reklama