Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski postanowili już nie ukrywać swojego związku. Fani spekulują, że ta decyzja była konsekwencją gorzkiego komentarza Pauliny Smaszcz, który umieściła pod urodzinowym postem Katarzyny Cichopek. Marcin Hakiel postanowił nie mieszać się w medialną aferę. Spędza weekend z Zakopanem w obecności swojej nowej partnerki. Właśnie pokazał kilka romantycznych zdjęć. Opublikowal też wpis, który dał fanom do myślenia.

Reklama

Marcin Hakiel pokazał romantyczne zdjęcia z partnerką

Katarzyna Cichopek potwierdziła związek z Maciejem Kurzajewskim. Fakt ten wywołał niemałą sensację w mediach. Oliwy do ognia dolała Paulina Smaszcz, która wytykała zdrady Cichopek i Kurzajewskimu we wpisach na Instagramie. Wywołała do opowiedzi nawet Marcina Hakiela, który konsekwentnie milczy już na temat swojej byłej żony. Para wzięła rozwód i jak widać, oboje ułożyli sobie życie na nowo. Marcin Hakiel zamiast komentować aferę dodał wymowny wpis z Zakopanego:

W zgodzie z samym sobą… #zawszebyćsobą

Zobacz także: Katarzyna Cichopek chciała poczekać z ujawnieniem związku? "Miała nic nie mówić"

Internauci odczytali ten wpis, jako niebezpośredni komentarz do sytuacji związanej z Maciejem Kurzajewskim i Katarzyną Cichopek i zostawili kilka krzepiących słów:

Zobacz także

- Szacun chłopie za to co musiałeś przeżyć i wyrzucić z siebie, aby dziś być wolny od obłudy.
- Panie Marcinie jest Pan z klasą i nie pozwoli wciągnąć się w ten syf. Powodzenia ❤️❤️❤️
- Współczuje jeśli to długo trwało…????

Instagram @marcinhakiel

Zobacz także: Syn Katarzyny Cichopek skomentował zdjęcie mamy z Maciejem Kurzajewskim! Nie trzeba nic dodać

Reklama

Marcin Hakiel postanowił nie wypowiadać się na temat związany z Katarzyną Cichopek, którym w ostatnich dniach żyją media i pokazał jak spędza czas z nową ukochaną w Zakopanem. Na jego profilu pojawiły się dwa romantyczne zdjęcia z piękną blondynką.

- Po burzy przychodzi słońce i oby już zostało na zawsze… ✊
- Marcin to jest gość powodzenia - pisali fani.

Instagram @marcinhakiel
Instagram @marcinhakiel
Reklama
Reklama
Reklama