Tuż przed końcem roku Katarzyna Cichopek opublikowała nagranie, którym potwierdziła wejście w kolejny etap związku z Maciejem Kurzajewskim. Tymczasem Marcin Hakiel, który pokusił się o krótki komentarz w sprawie, zaskoczył romantycznym ujęciem z partnerką. Jego podpis również jest wymowny! Czy Marcin Hakiel chce przekazać fanom coś jeszcze? Zobaczcie sami!

Reklama

Nowy wpis Marcina Hakiela odpowiedzią na zaręczyny Katarzyny Cichopek?

W sylwestra Katarzyna Cichopek zaskoczyła wszystkich, publikując podsumowanie roku w formie video, na którym jeden z kadrów przedstawia... scenę z pierścionkiem zaręczynowym w roli głównej. Fani natychmiast ruszyli z gratulacjami, a niedługo później o zaręczynach byłej żony wypowiedział się Marcin Hakiel!

W Nowy Rok tancerz postanowił opublikować wymowne zdjęcie, na którym pokazał swoje szczęście z ukochaną, Dominiką. Na uwagę zasługują też hasztagi, które dodał do fotografii - to m.in. "rodzina". Myślicie, że Marcin Hakiel chciał przekazać fanom wiadomość o kolejnym etapie relacji z Dominiką?

Zobacz także: Rozwód z Cichopek to dla Hakiela za mało. Już poczynił kolejne kroki

Fani entuzjastycznie zareagowali na kadr opublikowany przez Marcina Hakiela i nie szczędzili mu i Dominice komplementów. Trzeba przyznać, że para wygląda na naprawdę zakochaną i zapatrzoną w siebie!

Zobacz także
Szczęśliwego nowego roku, zdrówka i dużo miłości na ten nowy rok 2024, kibicuję państwu
Cieszę się jak głupia z waszego szczęścia
Fajni jesteście, jest szczęście, jest wszystko
Marcin Hakiel z partnerką
AKPA/Kurnikowski

Myślicie, że ujęcie Marcina Hakiela i Dominiki to zapowiedź kolejnych radosnych wieści, które ogłosi para? Niewykluczone. Tymczasem pozostaje nam podziwiać szczęście i spełnienie tej dwójki!

Reklama

Zobacz także: Kasia Cichopek w końcu to zrobiła. Pokazała, jak wyglądały zaręczyny

Marcin Hakiel z partnerką
Instagram@marcinhakiel
Reklama
Reklama
Reklama