Katarzyna Bosacka wyprowadza się do Kanady
ONS

Bosacka wyprowadza się z Polski na inny kontynent

Katarzyna Bosacka wyprowadza się do Kanady
ONS

Katarzyna Bosacka olbrzymią popularność zdobyła dzięki programowi "Wiem co jem". Dziennikarka dzięki swojemu poradnikowi stała się topową gwiazdą TVN Style, a wiele osób uważa ją za najlepszą telewizyjną ekspertkę od spraw zdrowego żywienia.

Zobacz: Bosacka ma coraz więcej wrogów. Kto nie lubi jej najbardziej

Już nie długo życie Bosackiej może wywrócić się całkiem do góry nogami. Dziennikarka jest bowiem żoną Marcina Bosackiego, który aktywnie działa w świecie polityki oraz do tej pory pełnił funkcję rzecznika Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Okazuje się, że mężczyzna dostał właśnie nową posadę i już wkrótce zostanie ambasadorem naszego kraju w Kanadzie. Tak więc gwiazdę TVN Style czeka przeprowadzka za ocean.

- Przeprowadzam się z całą rodziną do Kanady. Żona jest dziennikarką, więc raz na parę miesięcy będzie przylatywała do Polski. Dzieci będą musiały przenieść się do szkół kanadyjskich. Ale nie jest to dla nich takie straszne przeżycie, bo sześć lat temu przenosiliśmy się do USA - wyznał Marcin Bosacki w rozmowie z "Polską".


Mamy nadzieję, że Katarzynie Bosackiej uda się pogodzić obowiązki żony ambasadora z pracą zawodową i opieką nad czwórką dzieci. Szkoda, aby jeden z ciekawszych poradników telewizyjnych zniknął z anteny.

Piękne gwiazdy TVN Style na prezentacji jesiennej ramówki:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39