Katarzyna Sawczuk w szarej sukience

Katarzyna Sawczuk zasłabła w centrum handlowym. Na szczęście był przy niej Antek Królikowski!

Katarzyna Sawczuk w szarej sukience

Katarzyna Sawczuk w miniony weekend zasłabła w centrum handlowym. Wokalistka znana z "The Voice of Poland" przyznała, że ma problemy ze zdrowiem. Na szczęście był przy niej Antek Królikowski, z którym się spotyka. Zaopiekował się swoją dziewczyną i zadbał, by trafiła do lekarza.

Całą sytuację gwiazda opisała na swoim profilu na Instagramie. Sawczuk nie omieszkała pochwalić Antka Królikowskiego i wyznała, że jest on najlepszym chłopakiem na świecie. Kiedy zasłabła w centrum handlowym nie zabrakło też nieprzyjemnych sytuacji. Uczestniczka "The Voice of Poland" wyznała. że niektórzy ludzie zamiast jej pomóc, robili zdjęcia, które najprawdopodobniej trafią do tabloidów:

5tego grudnia w trakcie mikołajkowych zakupów zasłabłam w centrum handlowym. Zemdlałam. Na szczęście byłam z chłopakiem, który się mną zajął przy wsparciu kilku dobrych ludzi będących akurat w pobliżu. Moje omdlenie było spowodowane historiami zdrowotnymi, z którymi się borykam, ale które zostawię dla siebie. Czuje się dobrze, jestem po konsultacji z lekarzem i odpoczywam w domku. Mój Antoś najadł sie strachu jak nigdy i jest najkochańszym chłopakiem na świecie!!!! Nikomu nie życzę takiej sytuacji... Nawet tym, którzy zamiast pomagać robili nam zdjęcia, które mogą ukazać się w prasie brukowej. Dziękuje życzliwym i przepraszam za kłopot. Jak widać na zdjęciu już wszystko jest w najlepszym porządku! :)

Kasi życzymy dużo zdrowia!

Zobacz: Antek Królikowski wyznał miłość Kasi Sawczuk w show Kuby Wojewódzkiego. Kubie odebrało mowę!​

 

Katarzyna Sawczuk zasłabła w centrum handlowym

 

 

Wczoraj, 5tego grudnia w trakcie mikołajkowych zakupów zasłabłam w centrum handlowym. Zemdlałam. Na szczęście byłam z chłopakiem, który się mną zajął przy wsparciu kilku dobrych ludzi będących akurat w pobliżu. Moje omdlenie było spowodowane historiami zdrowotnymi, z którymi się borykam, ale które zostawię dla siebie. Czuje się dobrze, jestem po konsultacji z lekarzem i odpoczywam w domku. Mój Antoś najadł sie strachu jak nigdy i jest najkochańszym chłopakiem na świecie!!!! Nikomu nie życzę takiej sytuacji... Nawet tym, którzy zamiast pomagać robili nam zdjęcia, które mogą ukazać się w prasie brukowej. Dziękuje życzliwym i przepraszam za kłopot. Jak widać na zdjęciu już wszystko jest w najlepszym porządku! :) #kasiantek #love 😍🐰❤️ @antek.krolikowski

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Katarzyna Sawczuk (@ sawczukkasia)

Wokalistka opisała sytuację na Inestagramie

Antek Królikowski w szarym garniturze i Katarzyna Sawczuk w szarej sukience na 8. gali Wielcy-Małym
ONS

Katarzyna Sawczuk jest bardzo dumna  z Antka Królikowskiego, który bardzo jej pomógł

Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk
East News

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47