"Dziewczyny z Dubaju" to jeden z najgłośniejszych polskich filmów ostatnich lat nie tylko ze względu na poruszaną w nim tematykę, ale też gwiazdorską obsadę i realizatorów produkcji. Producentką filmu była między innymi Doda, a wyreżyserowała go Maria Sadowska. Jak pracowało się z Dodą na planie "Dziewczyn z Dubaju"?

Reklama

Katarzyna Sawczuk o współpracy z Dodą na planie filmowym

Widzowie znają Katarzynę Sawczuk między innymi z programów "The Voice of Poland" czy "Taniec z gwiazdami". Aktorka wystąpiła też w głośnej produkcji w reżyserii Marii Sadowskiej, "Dziewczyny z Dubaju". Film wyprodukowała Doda.

Co o współpracy z wokalistką mówi Katarzyna Sawczuk? W rozmowie z nami zdradziła, jakie podejście miała Doda do ekipy filmowej i jak przebiegały zdjęcia.

- Doda jest rakietą. Jest cudowną kobietą. Dawała ogromne wsparcie, pilnowała każdego szczegółu (...) Bardzo dużo wniosła w ten projekt - zdradziła nam Katarzyna Sawczuk.

Co więcej, na planie "Dziewczyn z Dubaju" Katarzyna Sawczuk miała okazję współpracować z jeszcze jedną szczególnie życzliwą jej osobą. O kogo chodzi? Zobaczcie naszą rozmowę z aktorką!

Zobacz także: Doda postawiła na radykalne zmiany. Chce, by było jak dawniej

Zobacz także
VIPHOTO/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama