Korwin chwali Dodę
ONS

Korwin o Dodzie: Ma szanse być polską Madonną

Korwin chwali Dodę
ONS

Doda po ponad dekadzie funkcjonowania w show-biznesie wciąż wzbudza ogromne emocje. Niektórzy wróżą jej rychły upadek, inni zachwycają się kolejnymi posunięciami medialnymi. Ona sama zaś ma chyba do tego największy dystans. Przypomnijmy: Doda oceniła swoje szanse na światową karierę

Karolina Korwin Piotrowska jest jednym z krytyków, którzy czasami śmiało wytykali błędy piosenkarce, ale też chwalili, gdy uznawali, że jest do tego powód. W rozmowie z AfterParty.pl Korwin podkreśla, że w polskiej muzyce pojawiło się kilka nowych nazwisk, które mogą wyprzeć z niego Dodę, dotychczasową liderkę.
 

Młode pokolenie wyrasta. Taka Lisowska za chwilę będzie jej konkurencją, jeśli już nie jest. Sylwii Grzeszczak słucha chyba więcej osób niż Dody. Są młode dziewczyny, które wchodzą na ten rynek muzyki popowej w Polsce i za chwilę nie będzie miejsca dla niej - stwierdziła w rozmowie z nami.


Korwin przyznaje jednak, że ma olbrzymią słabość do Dody i nie chce jej skreślać, bo to niezwykle charyzmatyczna postać na polskim rynku, która wciąż odnosi duże sukcesy - jak choćby rewelacyjnie sprzedająca się trasa "Fly High Tour".
 

Mam do niej nieuleczalną słabość, bo ona jest bardzo charakterystyczna (...) Ale dla niej zawsze znajdzie się miejsce na rynku. Doda sprzedała trasę koncertową jako jeden z niewielu artystów w Polsce, którzy są w stanie zarobić na swojej trasie i jest to elitarne grono. Tego jej nikt nie zabierze - ona tę publiczność ma i ta publiczność za nią pójdzie. Oni są wierni, oni ją kochają. Ja znam fanów Dody - jak oni mi wparują na Facebooka to robią mi z dupy jesień średniowiecza! - zauważa.


Dziennikarka dodaje też, że marzy się jej, aby w przyszłości Doda podążała drogą takich światowych sław jak Cher czy Madonna. Widzi w niej "polską Madonnę" i jest absolutnie przekonana, że jest ona w stanie podołać takiemu wyzwaniu.
 

Ona może być jak Cher czy Madonna. Jak się przyłoży i przestanie pokazywać tylko pupę na Instagramie to ma szanse. Madonny i Cher też nikt z muzyki nie rozlicza. Je rozliczają z życia, ciuchów, kochanków, z tego co powiedzą i o kim, a ta muzyka jest na trzecim planie - ocenia w rozmowie z AfterParty.pl Korwin.


Zobacz też: Korwin o waginie Pietrasińskiej: Specyficzna promocja

Zgadzacie się z Karoliną Korwin Piotrowską? Zobaczcie nasze wideo:

Zobacz: Doda walczy o światową nagrodę z Lady Gagą i Madonną!

Seksowna Doda w nocnym klubie na imprezie motoryzacyjnej:

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33