Małgorzata Terlikowska, Tomasz Terlikowski, Karolina Korwin Piotrowska
East News/ons.pl

Karolina Korwin Piotrowska o Terlikowskich: reality show z nimi to byłby hit!

Małgorzata Terlikowska, Tomasz Terlikowski, Karolina Korwin Piotrowska
East News/ons.pl

Karolina Korwin Piotrowska swój ostatni felieton poświęciła małżeństwu Terlikowskich. Dziennikarka zauważa dużą medialność tej pary i uważa, że to właśnie oni są obecnie w mediach najbardziej na topie! Dlaczego tak sądzi?

Karolina Korwin Piotrowska o Terlikowskich

Dziennikarz, filozof i naczelny Telewizji Republika Tomasz Terlikowski oraz jego małżonka Małgorzata słyną z kontrowersyjnych wypowiedzi. Małżonkowie często zabierają głos w tematach związanych z religią, seksem czy uchodźcami. Ich radykalne wypowiedzi budują parze niewątpliwą popularność. Zauważyła to Karolina Korwin Piotrowska:

Długo walczyli o swoją medialną popularność, o rozpoznawalność, ale ona wreszcie przyszła. Jak typowi, znani do tej pory z szołbizu, "celebrity junkie", ci niewątpliwie inteligentni ludzie i wykształceni, imponowali ambicją i determinacją w dążeniu do celu. Jeszcze jeden news, jeden wywiad, jakiś kontrowersyjny wpis na fejsie, a lajki lecą i lecą… - napisała w felietonie dla onet.pl.

Dziennikarka w swoim najnowszym tekście cytuje niedawny wywiad Terlikowskiego w "Tygodniku Powszechnym", w którym publicysta tłumaczy zainteresowanie jego osobą:

Żyjemy w świecie terabajtów informacji i żeby się przebić przez tę chmurę newsów, trzeba być wyrazistym. Spokojne analizy, ale nudne, bez zdania, które się przebija, nic nie wnoszą. Lubię, gdy jestem czytany i komentowany, po to zostaje się publicystą by być czytanym" - powiedział Tomasz Terlikowski we wspominanym wywiadzie.

Karolina Korwin Piotrowska dostrzega w Terlikowskich ogromy potencjał! Uważa wręcz, że reality show z ich udziałem byłby telewizyjnym hitem!

Oni się rozkręcają, aż dziwię się, przy takiej pogoni za oglądalnością i kasą w mediach, że żadna telewizja nie zaproponowała im jakiegoś reality show albo choćby cyklicznego programu o życiu, rodzinie oraz polityce. Przecież Terlikowscy to medialna żyła złota. Oni chcą bardzo być w mediach, to może niech dostaną swoje kilka minut wielkiej sławy, ze wszystkimi tego konsekwencjami? - proponuje dziennikarka.

A Wy co o tym myślicie? Też chętnie widzielibyście Terlikowskich w reality show?

 

Zobacz też: Terlikowski i Leszczyński byli przyjaciółmi. Tomasz ujawnił o czym rozmawiali. Nie zabrakło tematu wiary

 

Tomasz Terlikowski z żoną Małgorzatą

 

Małgorzata Terlikowska, Tomasz Terlikowski
East News

Karolina Korwin Piotrowska

 

 

Przeładuj

Ania z "Hotelu Paradise" jest zadowolona z tego jak wypadła w programie? To naprawdę szczere wyznanie uczestniczki

zobacz 02:11