Małgorzata Terlikowska, Tomasz Terlikowski, Karolina Korwin Piotrowska
East News/ons.pl

Karolina Korwin Piotrowska o Terlikowskich: reality show z nimi to byłby hit!

Małgorzata Terlikowska, Tomasz Terlikowski, Karolina Korwin Piotrowska
East News/ons.pl

Karolina Korwin Piotrowska swój ostatni felieton poświęciła małżeństwu Terlikowskich. Dziennikarka zauważa dużą medialność tej pary i uważa, że to właśnie oni są obecnie w mediach najbardziej na topie! Dlaczego tak sądzi?

Karolina Korwin Piotrowska o Terlikowskich

Dziennikarz, filozof i naczelny Telewizji Republika Tomasz Terlikowski oraz jego małżonka Małgorzata słyną z kontrowersyjnych wypowiedzi. Małżonkowie często zabierają głos w tematach związanych z religią, seksem czy uchodźcami. Ich radykalne wypowiedzi budują parze niewątpliwą popularność. Zauważyła to Karolina Korwin Piotrowska:

Długo walczyli o swoją medialną popularność, o rozpoznawalność, ale ona wreszcie przyszła. Jak typowi, znani do tej pory z szołbizu, "celebrity junkie", ci niewątpliwie inteligentni ludzie i wykształceni, imponowali ambicją i determinacją w dążeniu do celu. Jeszcze jeden news, jeden wywiad, jakiś kontrowersyjny wpis na fejsie, a lajki lecą i lecą… - napisała w felietonie dla onet.pl.

Dziennikarka w swoim najnowszym tekście cytuje niedawny wywiad Terlikowskiego w "Tygodniku Powszechnym", w którym publicysta tłumaczy zainteresowanie jego osobą:

Żyjemy w świecie terabajtów informacji i żeby się przebić przez tę chmurę newsów, trzeba być wyrazistym. Spokojne analizy, ale nudne, bez zdania, które się przebija, nic nie wnoszą. Lubię, gdy jestem czytany i komentowany, po to zostaje się publicystą by być czytanym" - powiedział Tomasz Terlikowski we wspominanym wywiadzie.

Karolina Korwin Piotrowska dostrzega w Terlikowskich ogromy potencjał! Uważa wręcz, że reality show z ich udziałem byłby telewizyjnym hitem!

Oni się rozkręcają, aż dziwię się, przy takiej pogoni za oglądalnością i kasą w mediach, że żadna telewizja nie zaproponowała im jakiegoś reality show albo choćby cyklicznego programu o życiu, rodzinie oraz polityce. Przecież Terlikowscy to medialna żyła złota. Oni chcą bardzo być w mediach, to może niech dostaną swoje kilka minut wielkiej sławy, ze wszystkimi tego konsekwencjami? - proponuje dziennikarka.

A Wy co o tym myślicie? Też chętnie widzielibyście Terlikowskich w reality show?

 

Zobacz też: Terlikowski i Leszczyński byli przyjaciółmi. Tomasz ujawnił o czym rozmawiali. Nie zabrakło tematu wiary

 

Tomasz Terlikowski z żoną Małgorzatą

 

Małgorzata Terlikowska, Tomasz Terlikowski
East News

Karolina Korwin Piotrowska

 

 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43