Renata Kaczoruk w staniku Renata Kaczoruk i Weronika Budziło w Azja Express Renata Kaczoruk i Weronika Budziło w Azja Express Leszek Stanek, Renata Kaczoruk Renata Kaczoruk, Leszek Sanek
Renata Kaczoruk w staniku
Kto jest faworytem Renaty?
1/7
Renata Kaczoruk w staniku

To już koniec przygody Renaty Kaczoruk z "Azja Express". Narzeczona Kuby Wojewódzkiego ostatecznie odpadła z programu razem ze swoją koleżanką Weroniką Budziło w 10. odcinku.

Burza już za nami🙃 czas na przemyślenia i podsumowania😉 (...) Dziękuje za wspaniała wspólna przygodę☺️Dziękuje całej ekipie #azjaexpress, byliście TwARDZIELAMI💪🏼💪🏼💋💋

Kaczoruk przy okazji dodała, kto jest jej faworytem w programie i komu najbardziej kibicuje.

Ps. @mariakonarowska i @agnieszka_wlodarczyk_official trzymam za was kciuki #lovju 💞💞🔫 - napisała Kaczoruk na Instagramie po odpadnięciu z "Azja Express".

Przypomnijmy jeszcze raz, jak doszło do tego, że jedne z faworytek programu odpadły z show? Renata i Weronika dostały w 10. odcinku karę za to, że w poprzednim odcinku nie wykonały jednego z zadań. Dostały informację, że aby przejść do kolejnego odcinka, muszą dojechać na metę jako pierwsze lub drugie. Podczas wyścigu Michał Żurawski i Ludwik Borkowski oraz Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański zawarli sojusz i robili wszystko, żeby Renata i Weronika dojechały na metę jako trzecie. I choć Iza Miko i Leszek Stanek dojechali na metę jako ostatni, to Weronika i Renata pożegnały się z show. 

 

Uważacie, że Kaczoruk i Budziło słusznie odpadły? A może jednak zawiązanie sojuszu uczestników było przesadą i narzeczona Wojewódzkiego powinna zostać w programie?

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek namawia Renatę Kaczoruk do udziału w... "Projekt Lady"! Zrobi z niej damę?

2/7
Renata Kaczoruk i Weronika Budziło w Azja Express
Facebook @Azja Express
3/7
Renata Kaczoruk i Weronika Budziło w Azja Express
Facebook @Azja Express
4/7
Leszek Stanek, Renata Kaczoruk
Edipresse/Instagram
5/7
Renata Kaczoruk, Leszek Sanek
6/7
Leszek Stanek, Renata Kaczoruk
Instagram
7/7
Weronika Budziło, Renata Kaczoruk
Instagram
Więcej na temat Renata Kaczoruk Azja Express