Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Justyna Janik w The Voice of Poland
YouTube
Newsy

Wielki talent w "The Voice". Ten występ zadziwił jurorów [WIDEO]

Kto pierwszy się odwrócił?

W "The Voice of Poland" nie brakuje solistów, którzy swoim talentem rzucają jurorów na kolana. W pierwszym odcinku show na scenie pojawiło się kilku uczestników, o których trenerzy ostro rywalizowali, zwłaszcza Justyna Steczkowska oraz Edyta Górniak. Przypomnijmy: "The Voice": Pierwszy odcinek za nami. Wśród uczestników finalistka Idola

W nadchodzącym odcinku na scenie pojawi się m.in. Justyna Janik, która pochodzi z Żywca. To właśnie tam od najmłodszych lat u boku rodziców przyglądała się wielkim artystom i marzyła, aby występować na scenie. Jej rodzice, którzy od 20 lat zajmują się organizacją, nagłośnieniem i oświetleniem koncertów pokazali jej jak wygląda życie w blasku fleszy. Mając zaledwie 21 lat Justyna jest wokalistką, autorką tekstów i muzyki w zespole TOCSIN, w którym artystka poznała nie tylko prawdziwych przyjaciół, ale też swoją miłość. Na przesłuchaniach Justyna zaśpiewała utwór "Deeper". Jej głos zadziwił wszystkich jurorów, a jako pierwsza odwróciła się Edyta.

Do czyjej drużyny trafi? Przekonamy się już niebawem.

Zobacz: Górniak romansuje w The Voice. Steczkowska dopiekła jej zdradzając sekret
 Oficjalna sesja jurorów "The Voice":

Edyta Górniak romansuje z uczestnikiem The Voice
YouTube
Newsy
Górniak romansuje w The Voice. Steczkowska dopiekła jej zdradzając sekret [WIDEO]
Uszczypliwe komentarze Justyny

Pierwszy odcinek " The Voice of Poland " za nami. Na scenie pojawiło się kilkunastu wspaniałych wokalistów, którzy swoimi występami zachwyciły jurorów. Wśród nich m.in. finalistka Idola. Justyna Steczkowska i Edyta Górniak ostro walczyły o najlepszych solistów. Przypomnijmy:  "The Voice": Pierwszy odcinek za nami. Wśród uczestników finalistka Idola Dużo emocji wzbudził występ Jerzego Grzechnika , który wykonał hit "Stay with me". O zawodnika walczyli prawie wszyscy jurorzy, poza Markiem Piekarczykiem. Edyta Górniak w bardzo nietypowy sposób zaczęła przekonywać Jerzego, żeby trafił do jej drużyny:   Podoba mi się wrażliwość twoja w muzyce, jest w tobie ogromna jakość, jesteś przystojny, a ja niedawno rozstałam się z facetem - kokietowała diwa Justyna rekomendowała koleżankę: Edyta świetnie się całuje - mówiła Steczkowska Grzechnik nie miał wyboru i trafił do grupy Górniak. Oglądaliście "The Voice of Poland"? Zobacz:  Górniak i Steczkowska razem w teledysku. Tak promują nowy "The Voice"   Uczestnicy w pierwszym odcinku "The Voice:

Przemek Radziszewski w The Voice of Poland
YouTube
TV-Show
Finalista Must Be The Music w The Voice. Zachwycił tylko jednego trenera [WIDEO]
Ma szansę na karierę?

  Piąty odcinek "Przesłuchań w ciemno" w " The Voice of Poland " za nami. W show nie brakowało wielkich emocji i utalentowanych solistów. Dużo kontrowersji wzbudza relacja dwóch diw - Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej , które często śmieją się z plotek na temat ich rzekomego konfliktu, prowokując zabawne kłótnie i wymiany zdań. Przypomnijmy:  The Voice: Steczkowska do Górniak: Zrobiłam Ci na złość, bo wszyscy wiedzą, że cię... Wśród uczestników, którzy pojawili się w ubiegłym odcinku był jeden z finalistów " Must Be The Music " - Przemysław Radziszewski . W show Polsatu zachwycił jurorów operowym głosem, a w półfinale - wykonaniem hitu "Time to say goodbye". Podobnie było też w "The Voice", gdzie uczestnik wykonał hit "Tell him" Celine Dion i Barbry Streisand. Jego wokal doceniła tylko Justyna Steczkowska i to do jej drużyny trafił. Jak potoczą się jego losy w programie? Przekonamy się wkrótce. Jak wam się podoba występ Przemka? Zobacz:  Steczkowska o kulisach The Voice: Nie wiedziałam, że dołączy do nas Edyta Tak prezentował się w "Must Be The Music:    

Trzeci odcinek The Voice of Poland
TVP 2
Newsy
Coraz więcej emocji w "The Voice". Steczkowska do Górniak: Diwa, nie wkurzaj się
O co pokłóciły się artystki?

Trzy tygodnie temu ruszył " The Voice of Poland ". Już w pierwszym odcinku muzycznego show TVP nie zabrakło wielkich emocji i wzruszeń. Trenerzy ostro rywalizują o najlepszych solistów. Poziom jest naprawdę bardzo wysoki. Przypomnijmy:  Drugi odcinek "The Voice": Wśród uczestników gwiazda konkurencyjnego show Pierwszą uczestniczką trzeciego odcinka była Magdalena Paradziej , która zauroczyła wszystkich trenerów. Justyna Steczkowska zachwycała się jej piersiami, co zdziwiło Edytę Górniak : Justyna: Masz czym oddychać, zazdroszczę Ci. Edyta: Dlaczego ona o tych piersiach gada? (śmiech) Justyna: Oj, bo piersi są wspaniałe. Edyta: Ja chyba pomyliłam program. Justyna: Oj dobrze, już... To jest symbol życia i oddech, ludzie, oszaleliście? (śmiech) Solistka trafiła do grupy Marka Piekarczyka . Kolejnym uczestnikiem był Łukasz Szczepanik, który trafiła do Tomsona i Barona . Trzecią solistką, która pojawiła się na scenie była Agni Caldarar Justyna: Chłopaki zrobią wszystko, żebyś do nich przyszła, ale nie koniecznie Cię czegoś nauczą. Baron: Czy Ty wątpisz w nasze dydaktyczne zdolności? Justyna: W twoje zdolności dydaktyczne w ogóle nie wątpię, bo rozmawiałam z Edi. Jeśli to nie był żart to wybacz. Edyta: Jakby tu powiedzieć, co za Baron. Justyna: Tym razem to było do mnie. Diwa, nie wkurzaj się tak okropnie. (śmiech) Edyta: Ale oberwiesz Justynka, ale oberwiesz. (śmiech) Justyna: Oj, nastawiam już pośladki, bij, bij. (śmiech) Agni po zabawnej potyczce słownej wybrała Justynę.  Kiedy na scenie pojawiła się Beata Just , trenerzy zamarli. Solistka dała czadu wykonując hit Agnieszki Chylińskiej - "Winna". Wybór jurora oczywisty - Marek Piekarczyk. Kolejną zawodniczką była Aleksandra Nizio , która na przesłuchania przyjechała z zespołem ludowym, liczącym mnóstwo osób....

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner