Julia Pietrucha rozstała się z mężem Ianem Dow Julia Pietrucha rozstała się z mężem Julia Pietrucha rozstała się z mężem Ianem Dow Julia Pietrucha z mężem na gali Kobieta roku Julia Pietrucha
Julia Pietrucha rozstała się z mężem Ianem Dow
Mąż Julia Pietrucha apeluje do artystki: "Proszę, skontaktuj się ze mną".
1/6
Julia Pietrucha rozstała się z mężem Ianem Dow

Ian Dow za pośrednictwem tabloidu prosi Julię Pietruchę o rozmowę. Zaledwie kilka tygodni temu w mediach pojawiły się pierwsze informacje o rozpadzie małżeństwa Julii Pietruchy. Mąż artystki zamieścił wówczas emocjonalny wpis w sieci, w którym opowiedział o problemach w ich związku. Ian przyznał, że od jakiegoś czasu mieszka w USA i nie ma kontaktu ze swoją żoną, która według niego przywłaszczyła sobie jego piosenki. 

Wciąż jest w jej posiadaniu cała moja kreatywna praca, interes, którym wciąż zarządza i piosenki, które dziwnym trafem uważa za stworzone w całości jedynie przez siebie. Chciałbym ją pozwać do sądu, ale naprawdę, póki co, psychicznie nie jestem jeszcze w stanie tego zrobić - pisał mąż Julii Pietruchy.

Teraz w rozmowie z Faktem Ian Dow przyznaje, że od tamtej chwili wciąż nie rozmawiał z Julią, chociaż jak zapewnia, starał się o kontakt z żoną.

Julia dalej się ze mną nie kontaktowała. Odbyłem nawet długą rozmowę ze znajomym, który jest muzykiem w zespole Julii. On próbował nakłonić ją, żeby odesłała mi moje rzeczy, ale jak się domyślam, bez powodzenia. Jako, że później nie miałem już od kolegi odzewu - przyznał mąż gwiazdy.

Co jeszcze powiedział mąż Julii Pietruchy? Tego dowiecie się na następnej stronie. Zapraszamy do naszej galerii.

Zobacz także: ROZSTAŁAŚ SIĘ Z PARTNEREM? TA PIOSENKA POMOŻE CI W TRUDNYCH CHWILACH

2/6
Julia Pietrucha rozstała się z mężem

Pamiętaj skąd pochodzisz i kim jesteś. Ukrywanie demonów w swojej szafie i ignorowanie rzeczywistości może zatkać Ci umysł i przynieść przyszłość, której byś nie chciała. Proszę, skontaktuj się ze mną. Możemy negocjować warunki tego, jak prześlesz mi moje rzeczy do Ameryki i jak sprawiedliwie podzielimy się wpływami z muzyki. Potem oboje będziemy mogli dumnie iść do przodu swoimi ścieżkami. Z dala od tej klęski - Ian Dow apelował za pośrednictwem Faktu.

 

Polecamy: Radzenie sobie po rozstaniu – przeżyj stratę do końca

3/6
Julia Pietrucha rozstała się z mężem Ianem Dow
4/6
Julia Pietrucha z mężem na gali Kobieta roku
Ons.pl
5/6
Julia Pietrucha
East News
6/6
Julia Pietrucha
ONS
Więcej na temat Julia Pietrucha Ian Dow