Julia Chmielnik o nowym mężczyźnie
ONS
Newsy

Julia Chmielnik znowu zakochana! Półtora roku po rozwodzie z Hubertem Urbańskim ułożyła sobie życie

Kto jest wybrankiem aktorki?
Julia Chmielnik, była żona Huberta Urbańskiego, jest znowu zakochana. Już od jakiegoś czasu mówiło się, że po głośnym rozwodzie z Urbańskim (Czytaj: Była żona Urbańskiego odpwiada mu na oczernające ją zarzuty) Chmielnik jest kimś zauroczona. Ale teraz dyrygentka i nauczycielka emisji głosu w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” potwierdziła swoją miłość na Facebooku.Kim jest nowy ukochany Chmielnik? To kierownik produkcji filmowo-telewizyjnej Wojciech Pajonk. Ma 34 lata (tyle samo co Julia), pochodzi z Chorzowa i podobnie jak Julia ma dziecko z poprzedniego związku. Podobno właśnie rozmowy o dzieciach bardzo ich zbliżyły.

Para poznała się na planie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i już od około roku czuli do siebie coś więcej niż przyjaźń. Jednak Julia nie chciała, by rozpisywano się o jej życiu uczuciowym, więc dobrze się kryła. Czyżby Julia zdecydowała się ujawnić prawdę po tym jak Hubert Urbański zapałał nagłymi uczuciami do Joanny Majstrak? Jedno jest pewne, półtora roku po rozwodzie, Chmielnik i Urbański układają sobie życie na nowo. A jedyne co ich łączy to sześcioletnia Stefania i czteroletnia Danusia.Hubert Urbański na spacerze z córką
Newsy
Hubert Urbański na spacerze z córką ZDJĘCIA
Hubert Urbański na spacerze z córką ZDJĘCIA
Nowa miłość Julii Chmielnik i Marty Juras
ONS
Newsy
Była żona Urbańskiego znalazła nową miłość. Los uśmiechnął się również do Juras
Kobiety gwiazdorów na nowo układają sobie życie

O Marcie Juras j est ostatnio głośno ze względu na nowy związek jej byłego partnera - Mikołaja Roznerskiego z Olgą Bołądź . Aktor rozstał się z Martą po 5 latach związku. Sama wychowuje również ich wspólnego synka, 3-letniego Antosia. Przypomnijmy: Nowy facet Bołądź zostawił dla niej matkę swojego syna. Ma wyrzuty sumienia Dziś tygodnik "Na żywo" doniósł, że w życiu Juras pojawił się nowy mężczyzna . Jest to ponoć przystojny, wysoki blondyn, z którym paparazzi zauważyli Juras na romantycznej kolacji przy Placu Zbawiciela w Warszawie : Przytulali się i całowali, nie bacząc, że są w miejscu publicznym. Mężczyzna to postawny blondyn z hipsterską brodą - mówi tabloidowi świadek sytuacji Szczęście spotkało również byłą żoną Huberta Urbańskiego , Julię Chmielnik . Ten sam tygodnik donosi, że Julia zakochała się, a jej wybrankiem jest osoba z produkcji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie pracuje jako nauczycielka śpiewu: Początkowo byli tylko kolegami, często widywali się na planie, lubili ze sobą rozmawiać i żartować. Ale wystarczyło, że kilka razy spotkali się prywatnie, by zaczęło między nimi iskrzyć - czytamy Czy Marta i Julia odetną się od swoich byłych partnerów - gwiazdorów? Zobacz: Urbański walczy w sądzie z byłą teściową. Chodzi o prawie pół miliona złotych Huber Urbański na konferencji:

Hubert Urbański walczy z teściową
ONS
Newsy
Urbański walczy w sądzie z byłą teściową. Chodzi o prawie pół miliona złotych
Jakie ma szanse na wygraną?

Jesienią minie rok od rozwodu Huberta Urbańskiego i Julii Chmielnik . Początkowo wszystko przebiegało w pokojowej atmosferze i nie było mowy o najmniejszym nawet skandalu. Wszystko zmieniło się po publikacji wywiadu dziennikarza dla "Newsweeka", gdzie poza zawodowymi kwestiami, poruszył on także temat byłej już żony. Ona nie pozostała mu dłużna i skomentowała jego zarzuty w innym piśmie. Przypomnijmy: Była żona Urbańskiego oburzona zarzutami: To jego strategia biznesowa     Jak podaje "Na żywo" dopiero teraz między małżonkami rozegra się prawdziwa wojna, bowiem już wkrótce ponownie spotkają się oni w sądzie. Wiosną Hubert Urbański pozwał do sądu mamę Julii, Wandę Chmielnik . Walka toczy się o 470 tysięcy złotych, które włożył w remont mieszkania zajmowanego przez byłą już żonę i ich córki. Kiedy on i Chmielnik byli jeszcze małżeństwem, pożyczył teściowej pieniądze na remont i podpisał z nią umowę, zgodnie z którą na jego konto miały trafiać miesięczne raty w wysokości 1000 złotych.    Podpisał z teściową umowę, zgodnie z którą miała go spłacać i płacić mu 1000 zł miesięcznie. Złożył wniosek o zabezpieczenie długu. Chciał, by wpisano go do księgi wieczystej, by w razie braku spłaty mógł odzyskać pieniądze przez komornika - donosi informator "Na żywo".    Jak udało dowiedzieć się dziennikarzom, sąd nie przychylił się do prośby Urbańskiego o zabezpieczenie długu. Hubert nie zgadza się z tą decyzją i złożył zażalenie na postępowanie sądu. Kolejna rozprawa już jesienią.  Zobacz: Urbański i Chmielnik potwierdzają informacje o rozwodzie Hubert Urbański w coraz gorszej formie:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner