Jolanta Kwaśniewska w rudych włosach

Jolanta Kwaśniewska dostała propozycję nagiej sesji w "Playboyu"?! Marcin Meller zdradził prawdę!

Jolanta Kwaśniewska w rudych włosach

Jolanta Kwaśniewska w rozbieranej sesji w "Playboyu"? Marcin Meller, który był redaktorem naczelnym pisma dla panów przez wiele, wiele lat zdradził, że właśnie tego chcieli Polacy! O tym pomyśle dziennikarz, który dzisiaj prowadzi "Dzień Dobry TVN" z Magdą Mołek, opowiedział w rozmowie z Wirtualną Polską. Okazuje się, że pierwsza dama wzbudzała mnóstwo emocji:

Jeszcze będąc naczelnym "Playboya" byłem gościem w programie Kuby Wojewódzkiego i on mnie zapytał, kogo czytelnicy chcieliby zobaczyć w rozbieranej sesji zdjęciowej. Odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że Magdę Mołek i Jolantę Kwaśniewską.

Ostatecznie jednak Jolancie Kwaśniewskiej nie złożono propozycji, a kilka lat później dziennikarz dowiedział się, jak żona Aleksandra Kwaśniewskiego zareagowała na słowa, które padły u Kuby Wojewódzkiego. Okazuje się, że bardzo pozytywnie, a o tym opowiedziała mu córka pierwszej damy, Aleksandra Kwaśniewska:

Zacząłem ją przepraszać, mówiłem, że mi głupio po tym numerze. A ona na to: "No co ty, oglądałam ten odcinek z mamą, gdy to usłyszała cała się podbudowała i się ucieszyła.

Chcielibyście zobaczyć Jolantę Kwaśniewską w "Playboyu"?

 

Zobacz: Duda, Kwaśniewska czy Kaczyńska? Którą Pierwszą Damę Polacy oceniają najlepiej? Jest ranking!

Jolanta Kwaśniewska miała rozebrać się w Playboyu?

Jolanta Kwaśniewska na premierze gry Hanny Bakuły
mat. prasowe

Całą prawdę zdradził Marcin Meller!

Magda Mołek i Marcin Meller prowadzą program Dzień dobry TVN
Eastnews

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11