Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Joanna L. usłyszała zarzuty
ONS
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Joanna L. usłyszała zarzuty. Znamy szczegóły i kwotę mandatu

To wystarczająca kara?

Dziś rano informowaliśmy was, że Joanna L. została wezwana na przesłuchanie do komendy stołecznej policji w celu złożenia zeznań w sprawie wypadku, który celebrytka spowodowała w poniedziałek pod wpływem alkoholu. Procedura nie była możliwa do zrealizowania tuż po zdarzeniu z uwagi na nietrzeźwość aktorki. Przypomnijmy: Joanna L. została wezwana na przesłuchanie. Grozi jej nawet więzienie

Okazuje się, że gwiazda niezwłocznie stawiła się na komisariacie, gdzie usłyszała zarzut kierowania samochodem po pijanemu. Jak donosi radio RMF FM, Joanna L. została ukarana mandatem w wysokości 400 złotych oraz otrzymała 6 punktów karnych. Na czas trwania postępowania jej prawo jazdy zostało zabezpieczone. W najgorszym wypadku grozi jej nawet do dwóch lat więzienia, ale szanse na to, aby wyrok był tak wysoki, są bardzo znikome.

400 złotych mandatu to odpowiednia kara?

Zobacz: Mamy zdjęcia z wypadku Joanny L. Zderzyła się z dwoma autami

Zdjęcia z wypadku Joanny L.:

Wypadek Joanny L.
ONS
Newsy
Joanna L. została wezwana na przesłuchanie. Grozi jej nawet więzienie
Tabloid podliczył z kolei ile wypiła noc wcześniej

Ten tydzień nie rozpoczął się najlepiej dla Joanny L. , która w poniedziałek rano spowodowała wypadek będąc pod wpływem alkoholu. Sprawa szybko trafiła do mediów i kolizja aktorka stała się tematem numer jeden. W końcu głos zabrała sama zainteresowana, która w oficjalnym oświadczeniu przeprosiła wszystkich za swoje naganne zachowanie. Przypomnijmy: Jest oświadczenie Joanny L. w sprawie wypadku! Jak tłumaczy się z jazdy po pijanemu? Najwięcej kontrowersji wzbudza kwestia 1,2 promila alkoholu, który wskazał alkomat tuż po wypadku. Biorąc pod uwagę, że do zdarzenia doszło o 10 nad ranem, tabloidy zaczęły się głośno zastanawiać, ile wysokoprocentowych trunków Joanna L. musiała spożyć dzień wcześniej, aby poziom alkoholu we krwi był wciąż tak wysoki. "Fakt" wyliczył nawet, że celebrytka mogła wypić około dwóch litrów wina.   Postanowiliśmy sprawdzić, ile wina gwiazda tak naprawdę mogła wypić podczas wieczornej biesiady. Według „Alkoholowego liczydełka” zamieszczonego na stronie Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, były to ogromne ilości. Wskazanie alkomatu wynosi rano 1,2 promila, jeśli kobieta postury Liszowskiej rozpoczyna picie 11-procentowego wina o godzinie 19.00 i przez kolejnych sześć godzin wypija po 3 lampki o objętości 100 ml - czytamy w tabloidzie. Liszowskiej zabezpieczono prawo jazdy, ale po krótkiej wizycie na komendzie została zwolniona do domu. Dostała już jednak wezwanie do złożenia oficjalnych zeznań - Joanna L. z pewnością straci dokumenty i grozi jej nawet do 2 lat więzienia.   Kierująca porsche wydychanym powietrzu miała 0,63 mg/l, to jest w przeliczeniu 1,2 promila. Została zatrzymana, ale prowadzący sprawę zdecydował o zwolnieniu jej do domu. Kobieta otrzymała wezwanie do stawienia się w celu przesłuchania. Ma się ono odbyć w ciągu najbliższych dni. W poniedziałek...

Kara dla Joanny L. za wypadek po pijaku
Akpa
Newsy
Status gwiazdy nie uchroni Joanny L. przed karą. Wiemy co grozi jej za jazdę po pijaku
Aktorkę dosięgną konsekwencje

Wypadek Joanny L. , do którego doszło dziś rano, to obecnie temat numer jeden w polskich mediach. Choć w jego wyniku ucierpiały nieznacznie trzy auta, najwięcej kontrowersji wywołuje kwestia zawartości alkoholu we krwi aktorki - alkomat wykazał bowiem aż 1,2 promila w wydychanym powietrzu. Gwiazda jechała na próby do show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Przypomnijmy: Mamy zdjęcia z wypadku Joanny L. Zderzyła się z dwoma autami! Brak ofiar nie oznacza jednak, że celebrytka uniknie kary - kodeks karny jest w tym przypadku bezlitosny. Joannie L. grozi kara więzienia nawet do 2 lat, a także nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych grzywny. W tym przypadku przewiduje się jednak, że aktorka będzie musiała zapłacić w granicach 5 tysięcy. Oczywiście dochodzi do tego też odebranie uprawnień na czas od roku do 10 lat, więc prędko nie zobaczymy jej znów za kółkiem. Kilka tysięcy złotych grzywny i odebranie prawa jazdy to odpowiednia kara? Zobacz: Korwin skomentowała wypadek Joanny L. Przy okazji... Pamiętacie to wykonanie? Zdjęcia z wypadku Joanny L.:

Joanna L. na komendzie
ONS
Newsy
Joanna L. zmęczona skandalem. Afera mocno się na niej odbiła
Aktorka wczoraj pojawiła się na komendzie

O wypadku Joanny L . mówi cała branża. W ubiegły poniedziałek aktorka spowodowała kolizję trzech samochodów będąc pod wpływem alkoholu. Podczas badania alkomatem okazało się, że miała aż 1,2 promila w wydychanym powietrzu. Jakiś czas po incydencie wydała długie oświadczenie, w którym tłumaczy się z jazdy po pijanemu. Przypomnijmy:  Jest oświadczenie Joanny L. w sprawie wypadku! Jak tłumaczy się z jazdy po pijanemu? Joanna L. wczoraj rano wstawiła się na komendzie, gdzie została przesłuchana w sprawie wypadku. Na posterunku pojawiła się w szarej koszuli, czarnych spodniach, długim swetrze i mokasynach. Ostatnie wydarzenia dały jej mocno w kość. Jak relacjonuje "Fakt" aktorka była wyraźnie smutna i przygnębiona. Według informacji tabloidu Joanna L. przyznała się do winy. Grozi jej do dwóch lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.  Zobacz:  Joanna L. usłyszała zarzuty. Znamy szczegóły i kwotę mandatu Tak wygląda wypadek Joanny L:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner