Joanna Horodyńska napisała książkę
ONS

Modowe wydarzenie roku: Mamy okładkę publikacji Joanny Horodyńskiej!

Joanna Horodyńska napisała książkę
ONS

Joanna Horodyńska to wyrocznia mody i stylu, która wspólnie z Tomaszem Jacykowem prowadzi program "Gwiazdy na dywaniku". Ocenia tam stylizacje imprezowe gwiazd, często nie szczędząc im krytyki. Sama może poszczycić się doskonałym wyczuciem stylu i modową intuicją. Zobacz: Horodyńska zadaje szyku w Los Angeles. Nie obyło się bez drogich zakupów

Swoje spostrzeżenia na temat mody na czerwonym dywanie i w show-biznesie, nie tylko polskim, ale również zagranicznym, postanowiła zawrzeć w publikacji "Modowy sąd", która premierę ma już dzisiaj. W kilku rozdziałach gwiazda omówiła styl największych gwiazd i oceniła krytycznym okiem, co zasługuje na pochwałę, a co nie. Okładka magazynu jest adekwatna do zawartości książki, o czym świadczy zdjęcie Horodyńskiej i jej złowrogie spojrzenie. Jedno jest pewne: będzie się działo, a tymczasem zobaczcie, jak prezentuje się dzieło stylistki. 

Które gwiazdy mogą się już bać?

Zobacz: Takiej Horodyńskiej nie znaliśmy. Pokazała zdjęcie w bardzo seksownej bieliźnie
 
 

Dwie najgorsze i najlepsze stylizacje według Horodyńskiej w 2014 roku:

Więcej na temat Joanna Horodyńska Modowy sąd
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58