Jamie Dornan i Dakota Johnson na planie Ciemniejszej strony Greya Dakota Johnson i Jamie Dornan całują się Ciemniejsza strona Greya - Christian i Ana na łodzi Dakota Johnson i Jamie Dornan na planie Ciemniejszej strony Greya Dakota Johnson na planie Ciemniejszej strony Greya
Jamie Dornan i Dakota Johnson na planie Ciemniejszej strony Greya
Eastnews
"Bliskość między nami dała nam komfort pracy", mówi Jamie. Co jeszcze zdradził?
1/10
Jamie Dornan i Dakota Johnson na planie Ciemniejszej strony Greya
Eastnews

Jamie Dornan i Dakota Johnson poznali się po raz pierwszy na planie "50 twarzy Greya". Para nie miała dużo czasu na zbliżenie się do siebie i poznanie, bo aktor został wybrany do roli Christiana Greya zaledwie kilka tygodni przed startem zdjęć. Wcześniej partnerem Dakoty na planie miał być Charlie Hunnam, ale fanki słynnego erotyka nie widziały jednak aktora w roli charyzmatycznego miliardera i producenci ostatecznie rolę dali Dornanowi. Po premierze filmu "50 twarzy Greya" nie brakowało głosów, że aktorzy nie pasują do siebie i nie czuć było między nimi chemii na planie. W drugiej części filmu "Ciemniejszej stronie Greya" sceny seksu wypadają bardziej naturalnie niż w pierwszej, ale nawet sami aktorzy nie ukrywają, że łatwiej było im pracować razem w drugiej części, bo przez ostatni rok bardzo się do siebie zbliżyli.

Z Jamiem znamy się bardzo dobrze, jest między nami dużo szacunku i zaufania. To według mnie jedyna możliwość, żeby przetrwać 6 miesięcy kręcenia filmu. Jesteśmy przyjaciółmi, to ułatwia pracę. - mówiła Dakota Johnson. 

Zobacz: Dakota Johnson o nowym "Greyu": "Każdy wychodził z siebie, żeby skończyć ten film". Było aż tak źle?

 

Co o scenach seksu z Dakotą mówił Dornan? Zobacz na następnej stronie!

 

2/10
Dakota Johnson i Jamie Dornan całują się

Przy drugiej i trzeciej części było łatwej, bo ja i Dakota znamy się już bardzo dobrze. Bliskość między nami dała nam komfort pracy. Sceny seksu są łatwiejsze, gdy gra się z kimś komu się ufa i kogo się szanuje - powiedział Jamie Dornan Ani Wendzikowskiej w DDTVN.

W jaki sposób Dornan próbował rozluźnić Dakotę podczas scen seksu? Zobacz kolejny slajd! 

 

ZOBACZ: Jamie Dornan i Dakota Johnson nie znoszą się? Wendzikowska: "To dla nich koniec współpracy!"

3/10
Ciemniejsza strona Greya - Christian i Ana na łodzi

Po premierze filmu w zagranicznych mediach pojawiły się informacje, że para próbowała przebrnąć przez sceny seksu w luźnej atmosferze, dlatego wzajemnie rozśmieszali się na planie. W jednym z ostatnich wywiadów przy okazji promowania 2. części filmu Jamie wyznał, że podczas kręcenia jednej ze scen seksu, gdy doszło między nimi do zbliżenia i aktor udawał orgazm, szepnął aktorce do ucha "kukuryku"! 

 

A Wam podobała się "Ciemniejsza strona Greya"? Czy między Dakotą Johnson a Jamie Dornanem czuć było chemię?

 

Polecamy: ŻONA JAMIEGO DORNANA POKŁÓCIŁA SIĘ Z MĘŻEM O... DAKOTĘ! CZYŻBY AKTORÓW ŁĄCZYŁO COŚ WIĘCEJ?

4/10
Dakota Johnson i Jamie Dornan na planie Ciemniejszej strony Greya
5/10
Dakota Johnson na planie Ciemniejszej strony Greya
6/10
Ciemniejsza strona Greya - Christian i Ana na planie filmu
7/10
Grey
East News
8/10
Grey
East News
9/10
Grey
East News
10/10
Grey
East News