Od premiery światowego hitu "50 twarzy Greya", która miała miejsce w 2015 roku minęło już ponad 8 lat, a mimo to film nadal wzbudza ogromne emocje. Historię miłości Anastasia Steele z Christianem Greyem znają kobiety na całym świecie, a Jamie Dornan, który wcielał się w tytułowego Greya oczarował miliony fanek. Jak teraz wygląda Jamie Dornan? Nadal jest tak nieziemsko przystojny?

Reklama

Jak dziś wygląda filmowy Christian Grey? Jamie Dornan z „50 twarzy Greya" bardzo się zmienił

Jamie Dornan rolą w filmie "50 twarzy Greya" zdobył ogromną popularność i rozkochał w sobie kobiety na całym świecie. Kontrowersyjna postać z książki E.L. James otworzyła mu drzwi do kariery, a swoją karierę Dornan zaczynał jako model. Prywatnie aktor niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, choć swego czasu chętnie pojawiał się na czerwonym dywanie razem ze swoją ukochaną Amelią Warner. Para ma trzy córki, Dulcie, Elvę i Albertę ,które są prawdziwym oczkiem w głowie swojego taty. Jamie Dornan jest też pasjonatem wycieczek górskich i od czasu „50 twarzy Greya" trochę się zmienił. Zobaczcie zdjęcia!

Instagram / jamiedornan

Zobacz także: Anna-Maria Sieklucka widziała "365 dni" tylko dwa razy! "Nie lubię siebie oglądać, bardzo…" Dlaczego?

Jamie Dornan w filmie „50 twarzy Greya" zaskakiwał kobiety perfekcyjnymi stylizacjami i wyrzeźbioną sylwetką. Aktualnie aktor nadal jest w świetnej formie, ale zdecydowanie częściej stawia na wygodne i komfortowe stylizacje zarówno na co dzień, jak i podczas spotkań z innymi znanymi postaciami z show-biznesu.

Instagram / jamiedornan
Reklama

W 2022 roku Jamie Dornan pojawił się na gali rozdania Oscarów i znów zaprezentował się w eleganckim wydaniu, które doskonale znają fanki "50 twarzy Greya". Aktor nadal nosi brodę, ale obecnie stawia na dłuższe włosy. Przypomnijcie sobie, jak wyglądał Jamie Dornam. Filmowy Christian Grey bardzo się zmienił?

Zobacz także
ANGELA WEISS/AFP/East News
East News
Eastnews
Eastnews
East News
EastNews
Reklama
Reklama
Reklama