Katarzyna Bosacka o diecie i trenerkach fitness

Katarzyna Bosacka znów schudła! "Proszę nie słuchać celebrytów, gwiazd fitness!"

Katarzyna Bosacka o diecie i trenerkach fitness

Katarzyna Bosacka znów schudła osiem kilogramów! Jak ona to robi? Jest na jednej diecie od lat. W rozmowie z "Show" gwiazda przyznaje, że nie należy ślepo ufać celebrytkom i gwiazdom fitness, tylko sprawdzonym sposobom na odchudzanie.

Katarzyna Bosacka: Proszę nie słuchać gwiazd fitness!

Katarzyna Bosacka już wcześniej w rozmowie z Party.pl przyznała, że nie warto wierzyć trenerkom fitness, celebrytkom i nowym trendom w odżywaniu. Teraz dodaje, że jedyną dietą wartą uwagi jest ta, którą ona stosuje od lat:

Proszę nie słuchać celebrytów, gwiazd fitness, nie rzucać się na nowe trendy takie jak dieta naprzemienna (jednego dnia jemy pół świniaka i wiadro frytek, a drugiego dnia głodujemy) albo dieta białkowa, która wycieńcza organizm. To wszystko bez sensu. Jest jedna dieta, która pozwala schudną bezpiecznie, skutecznie i zdrowo. Jem pięć posiłków dziennie co trzy godziny, z zegarkiem w ręku. Posiłki oparte są na warzywach, chudym mięsie i chudym nabiale. Owoce jem tylko do południa. W moim menu jest sporo kasz i ryb. Wszystko, co jem, jest lokalne - ogórki kiszone, kasza gryczana, kapusta kiszona. Jeśli kurczak, to tylko zagrodowy. Nie jem modnych nasion chia i jagód goji. Można schudnąć, jedząc polskie, tradycyjne produkty. Moja dieta jest zdrowa i tania. Kosztuje mnie w graniach 6-10 złotych dziennie.  - mówi Bosacka.

Bosackiej zaufały dziesiątki kobiet. W czym tkwi jej sukces i sukces programu "Wiem, co jem na diecie" w TVN Style?

Proszę mi pokazać inną prowadzącą, która stanie przed taką widownią i powie: "Jestem tłusta". Żeby to było jasne: to nie służy ekshibicjonizmowi. Robię to, bo myślę, że ktoś, kto mnie ogląda i ma podobny problem, pomyśli sobie: "Kurczę, może też powinnam się zbadać, schudnąć, więcej się ruszać" - mówi Bosacka.

Zobacz także: Ale słodziak! Jak wygląda syn Katarzyny Bosackiej? Podobieństwo jest uderzające

 

Katarzyna Bosacka schudła 8 kilo!

Katarzyna Bosacka w kobaltowym płaszczu

Czy Anna Lewandowska odpowie na jej krytykę?

Anna Lewandowska
Instagram

Katarzyna Bosacka dla wielu kobiet jest autorytetem.

Katarzyna Bosacka na prezentacji ramówki TVN Style
ONS

Więcej na temat Katarzyna Bosacka
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48