Kinga Rusin - historia okładki Be Active

Jak powstała okładka Be Active z Rusin? Chodakowska zdradza kulisy - "bez ściemy"!

Kinga Rusin - historia okładki Be Active

Już 11 października w sklepach pojawi się listopadowy numer Be Active z Kingą Rusin na okładce. Zdjęcie prezenterki w kostiumie kąpielowym zrobiło furorę wśród fanek Ewy Chodakowskiej, redaktor naczelnej pisma. Trenerka opowiedziała teraz historię powstania okładki i znajomości  z gwiazdą TVN.

 

Ewa Chodakowska zachwycona Kingą Rusin

Kinga Rusin i Ewa Chodakowska spotkały się przez przypadek w pewien poranek przy śniadaniu. Rusin była tuż po powrocie z Afryki, gdzie nagrywała odcinki "Agenta". Trenerka wyczuła, że gwiazda jest zmęczona i potrzebuje energii:

O ile pamietam siedziałyśmy do siebie plecami .. jedna drugą zagadnęła i zanim sie obejrzałyśmy zamówiłyśmy lunch .. Kinga wróciła własnie z Afryki . Była zmęczona, potrzebowała regeneracji i dużej dawki energii.. Rozmowa krążyła wokół Jej wspomnień z wyprawy, potrzebie powrotu do treningów, motywacji , odżywiania, zdrowia i świadomych wyborów .. Widziałam juz wtedy, ze nie trzeba Jej jakoś specjalnie namawiać :) ale ewidentnie potrzebowała kopniaka na początek .. Hmm.. Kopniaki to moja specjalność (pisownia oryg.)

Panie szybko złapały wspólny język. Zakumplowały się, a gdy pewnego razu Rusin wysłała Chodakowskiej fotkę z wakacji, ta wpadła na pomysł na okładkę! 

Bardzo ucieszył mnie fakt, ze byłyśmy w każdej kwestii zgodne .. trzeba było jedynie ruszyć z miejsca 🚀🚀
W sierpniu dostałam od Kingi MMS :) fotka z plaży - przetarłam oczy ‼️ pamietam jak krzyknęłam do Puzla (mojego męża) "look !! thats my super Girl" !!! :) Szczeka na podłodze !! Kawał dobrej roboty !! Obłędne ciało, wspaniała forma i ten błysk w oku :) Kolejne zdjęcia na insta, ktore obiegły cały internet, sprawiły, ze zapragnęłam porwać Kingę przy najbliższej okazji na moją okładkę ..
Czekałam tylko na odpowiedni moment. Ona w rozjazdach, ja w rozjazdach - ale zaraz tylko, kiedy obie byłyśmy na miejscu w Warszawie, wysłałam Jej wiadomosc z zaproszeniem .. "Jestem zaszczycona" - przeczytałam w odpowiedzi :) i vice versa !! Reszta juz w moim be Active ..

Niektórzy nie podzielają jednak entuzjazmu Ewy. Pojawiają się zarzuty, że Kinga na okładce jest mocno zretuszowana. Chodakowska w komentarzach wstawiła gorącą fotkę (zobacz poniżej) z backstage'u sesji i napisała:

Dla niedowiarkow :) jak Kinga wygląda w amatorskich warunkach ? Zrobiłam jej kilka fotek na planie - wrzucam , bez obróbki .. bez gry światłem .. bez grama fotoszopa  - pisze Ewa.

Zobacz także: TYLKO U NAS: 8 kilogramów w trzy miesiące? Kinga Rusin zdradza sekret swojej figury!

 

Kinga Rusin podczas sesji. 

Ewa Chodakowska chwali Kingę Rusin

 

Ewa Chodakowska jest zachwycona Kingą Rusin!

Ewa Chodakowska chwali Kingę Rusin

 

Kinga Rusin schudła ostatnio 8 kilo.

Ewa Chodakowska chwali Kingę Rusin

Więcej na temat Kinga Rusin Ewa Chodakowska
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30