ONS
Newsy

Jacek Rozenek szczerze o rozwodzie z Perfekcyjną Panią Domu: Małgosia jest wspaniałą matką

Zdradził sporo szczegółów

Rozwód państwa Rozenek był jednym z najgłośniejszych rozwód gwiazd w ostatnich latach. Choć parze nie udało się stworzyć stabilnego małżeństwa na dłużej, dziś zarówno Małgorzata Rozenek, jak i Jacek Rozenek są w szczęśliwych związkach i wszystko wskazuje na to, że nadal mają ze sobą dobre relacje. Byli małżonkowie raczej rzadko wypowiadają się w mediach na temat swojego rozstania. Tym razem jednak było inaczej. Zobacz też: Rozenek i Majdan wzięli udział w PIERWSZEJ wspólnej sesji! Te zdjęcia przejdą do historii


Jacek Rozenek postanowił zabrać głos w tej sprawie, jednocześnie ucinając wszelkie plotki na ten temat. Aktor udzielił szczerego wywiadu w "Na żywo", w którym uchylił rąbka tajemnicy rozwodu oraz wzajemnych relacji z byłą małżonką i wspólnymi dziećmi:

Powiem tak, każde z nas, Małgosia i ja, poszło w inną stronę. Jesteśmy w swoich związkach szczęśliwi i zakochani. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. (...) Małgosia jest wspaniałą matką, profesjonalistką. Mam do niej zaufanie. Jest obecnie szczęśliwa u boku nowego partnera. Ja też jestem bardzo szczęśliwy i niezależnie od tego, jakie mi się w życiu przydarzyły problemy, wzloty i upadki, ważne, że udało mi się podnieść z kolan, wyprostować. Kontakt z dziećmi mam idealny. Wyjeżdżamy razem, odwiedzamy się. By osiągnąć taką relację, trzeba wiele lat pracować w związku, by wychodząc z niego zachować szacunek i równowagę.

Jacek Rozenek opowiedział także, że wychowywanie dzieci bardzo leży mi sercu, co więcej, odniósł się do dzisiejszych wzorców wychowania:

Mam wrażenie, że dzisiaj rodzice nie mają czasu na wychowywanie dzieci, więc wychowuje je rynek. A ten jest zainteresowany czerpaniem zysków z ich potrzeb. Moim zadaniem jako ojca, który to rozumie, bo pracuje w biznesie, jest pokazanie im alternatywy. Moje dzieci mają pięć, osiem i dwadzieścia dwa lata. Gdy wyjeżdżamy razem, dowiadują się o historii miejsca, w którym są. A gdy marzą o czymś, to wiedzą, że muszą coś zrobić, by to dostać, a nie chcieć i mieć. Uczę je też tego, jak ważna jest przyjaźń i dotrzymywanie słowa.

Wszystko wygląda bardzo sielankowo. Jeśli parze naprawdę udało się rozstać w takiej zgodzie i tak świetnie uporać się z trudną sytuacją rozwodu, to pozostaje tylko pogratulować klasy i wzajemnego szacunku wobec siebie.

Zobacz na Polki.pl: Rozwód z klasą
Jacek Rozenek wyprowadził się od Małgorzaty Rozenek z domu
Newsy
Z ostatniej chwili: Mąż Rozenek wyprowadził się z domu
Tuż przed świętami. Dokąd?

Zaledwie tydzień temu w mediach zawrzało na temat problemów w związku Małgorzaty i Jacka Rozenków . Para po ponad 10 latach małżeństwa postanowiła rozwieść się. W trosce o dobro dzieci, Małgorzata poinformowała, że w sprawy osobiste nie będzie wtajemniczała dziennikarzy. Na szczęście, bardziej rozmowni w tej kwestii są jej "bliscy znajomi". Najpierw osoby z otoczenia Rozenków doniosły "Super Expressowi", że kupili dla synów prezenty na Mikołajki za 1500 złotych ( zobacz co dostali chłopcy ), a teraz w rozmowie z "Party" zdradziły że z domu wyprowadził się Jacek Rozenek . Para zdecydowała, że takie rozwiązanie będzie lepsze dla dzieci. - Razem zdecydowali, że Małgosia z synami zostaną w ich domu, Jacek zaś wynajmie mieszkanie w centrum Warszawy . Nie obwiniają się wzajemnie za zaistniałą sytuację, bo razem podjęli tę decyzję. Ten rozwód będzie perfekcyjny. Więcej na temat historii miłości Rozenków na łamach nowego numeru "Party". Przypomnijmy też, jak wyglądał związek Małgorzaty i Jacka:

Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
ONS
TV-Show
Jacek Rozenek skomentował udział Małgorzaty i Radka w "Azja Express"! Trzymał za nich kciuki?
Szczerze odpowiedział!

Jacek Rozenek zabrał głos w sprawie udziału Małgorzaty Rozenek w "Azji Express". Były mąż prezenterki po raz pierwszy zdradził, co sądzi o występie swojej byłej żony i jej nowego partnera w reality show. Okazuje się, że Jacek Rozenek bardzo wspierał Małgosię. Co więcej - powiedział, że Małgorzata i Radek bardzo podobali mu się w "Azji Express". Nie tylko jemu, para stała się jedną z najpopularniejszych w programie. Cytaty Małgorzaty Rozenek do dziś robią furorę. Zobacz też: Małgorzata Rozenek z rodziną na Seszelach! Tak seksownego zdjęcia chyba jeszcze nie pokazała! Doskonale wypadła razem z Radkiem. Trzymałem za nich kciuki, choć przyznam, że nie śledziłem wszystkich odcinków. Mam jednak sporo pracy - powiedział Jacek Rozenek w "Na żywo". Były mąż Małgorzaty Rozenek wspierał nie tylko prezenterkę, ale również jej nowego partnera. Przy okazji zdradził, że relacje między nimi układają się świetnie. Życzę im obojgu jak najlepiej i cieszę się, że Małgosia znalazła fajnego faceta, który z prawdziwym zaangażowaniem pomaga nam zajmować się dziećmi. Nigdy nie było w tej kwestii rywalizacji między nami. Radek szanuje to, że jestem ojcem Stasia i Tadzia. Wierzę, że wszystkie ważne decyzje dotyczące moich synów, będziemy podejmować razem z Małgosią - dodał.   Polecamy: Rozwiązanie małżeństwa na zasadzie ugody – rozwód bez orzekania o winie   Jacek Rozenek zdradził, że kibicował Małgosi i Radkowi w "Azji Express". Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan stali się jedną z najbardziej lubianych par w show.

Jacek Rozenek o dzieciach
Newsy
Jacek Rozenek ostro skomentował pomysł udziału jego dzieci w reality show Małgosi i Radka Majdanów!
Jacek Rozenek ostro skomentował pomysł udziału jego dzieci w reality show Małgosi i Radka Majdanów!

Jacek Rozenek żyje w wielkiej przyjaźni z byłą żoną i jej obecnym mężem. Małgosia Rozenek i Radosław Majdan otrzymali propozycję reality show ze swojego życia. A dużą częścią ich życia to dzieci prezenterki, które ma z Jackiem - Tadeusz i Stanisław. Czy Jacek Rozenek zgodzi się, aby jego synowi wystąpili w show? Aktor zabrał głos w tej sprawie.   Zobacz: Jacek Rozenek skomentował udział Małgorzaty i Radka w "Azja Express"! Trzymał za nich kciuki? To najbardziej nieprawdopodobna plotka, jaką słyszałam. Nie ma takich pieniędzy, które zrekompensowałyby odarcie z prywatności naszych dzieci. Jestem przekonany, że Małgosia jest dokładnie tego samego samego zdania jak ja. To niemożliwe. Biorąc pod uwagę dobro dzieci, żadne z nas nie podejmie takiej decyzji. Na szczęście jestem pewny, ze to nigdy się nie zdarzy. Zbyt kochamy nasze dzieci, żeby fundować im taką traumę - powiedział gazecie "Na żywo" Jacek Rozenek. Dlatego jeśli Małgosia i Radosław Majdanowie przyjmą propozycje wzięcia udziału w show, to będzie ono bez udziału Tadeusza i Stanisława.   Zobacz także: Małgorzata Rozenek z rodziną na Seszelach! Tak seksownego zdjęcia chyba jeszcze nie pokazała!   Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spędzają bardzo dużo czasu z dziećmi.   Jacek Rozenek opiekuje się synami, kiedy Małgosia i Radek mają wyjazdy służbowe.   Staś ma 9 lat, a Tadeusz sześć, to za wcześnie, żeby debiutować w telewizji.  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner