Ostatnio u Małgorzaty Rozenek sporo się dzieje - nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym. Przełom maja i czerwca to zawsze szczególny czas w jej rodzinie, ponieważ wszyscy świętują wtedy swoje urodziny! Teraz nastał dzień 14-stych urodzin Tadeusza. Z tej okazji nie mogło zabraknąć niespodzianki dla pociechy Małgorzaty Rozenek. Gwiazda podzieliła się tym wzruszającym momentem na swoim Instagramie.

Reklama

Małgorzata Rozenek świętuje 14. urodziny Tadeusza

Małgorzata Rozenek chętnie dzieli się swoim życiem na Instagramie, na którym obserwuje ją ponad 1,5 mln internautów. Ostatnio gwiazda relacjonowała swój pobyt na obozie u Anny Lewandowskiej, a teraz przyszedł czas na wspaniałe, rodzinne wieści. Jak się okazało, to właśnie dziś, 24 maja jej syn Tadeusz kończy 14 lat. Z tej okazji nie mogło zabraknąć wyjątkowego wpisu na instagramowym profilu Małgorzaty Rozenek!

Małgorzata Rozenek świętuje urodziny syna
Instagram/Małgorzata Rozenek

Gwiazda pokazała relację ze świętowania dzisiejszego wielkiego dnia jej syna, ale także mnóstwo kadrów z przeszłości, kiedy Tadeusz był jeszcze małym chłopcem. Dziś to już nastolatek, który właśnie skończył 14 lat. Pod wzruszającym nagraniem, Małgorzata Rozenek zamieściła również wyjątkowy wpis.

Mój ukochany synek Tadeusz, kończy dziś 14 lat. Nie wiem, kiedy to zleciało… Tadeuszku, nigdy się nie zmieniaj, bo wnosisz w nasze życie uśmiech i radość. Jesteś najlepszy
- napisała Małgorzata Rozenek

Pod nowym postem Małgorzaty Rozenek z okazji urodzin Tadeusza szybko pojawiło się mnóstwo życzeń od fanów.

Wszystkiego, co najlepsze dla Tadka
Zdrówka Tadziu, reszta przyjdzie sama
Spełnienia wszystkich marzeń
Fajny chłopak. Życzę najlepszego Tadeusz
- piszą internauci

I my również dołączamy się do tych życzeń i ciepłych słów dla Tadeusza!

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zaskoczyła wyznaniem o synu. Nie do wiary, co zrobiła!

Małgorzata Rozenek świętuje urodziny syna
Instagram/Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek świętuje urodziny syna
Instagram/Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama