Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w Party
Newsy

Rozenek i Majdan wzięli udział w PIERWSZEJ wspólnej sesji! Te zdjęcia przejdą do historii

Gwiazdy zapozowały dla "Party"

Kariera Małgorzaty Rozenek po sukcesie "Perfekcyjnej Pani Domu" nabrała dużego rozpędu. Gwiazda dostała już kolejny program, w którym przeprowadza rewolucje w hotelach. Ostatnio była nawet gościem w "Project Runway", a po emisji odcinka Marcin Tyszka skomentował jej umiejętności. Zobacz: Tyszka zarzucił Rozenek brak umiejętności. Zrobił to bardzo ironicznie, wychwalając inną gwiazdę

Bardzo dużo się również mówi o Rozenek w kontekście jej życia prywatnego. Odkąd gwiazda związała się z Radosławem Majdanem wszystkie media na bieżąco relacjonują ich związek. Para spotyka się już długi czas, ale nie dała się jeszcze namówić na wywiad dotyczący początków ich miłości czy prywatności. O wspólnej sesji też raczej nie było mowy, aż do teraz. W  najnowszym numerze "Party" prowadząca "Piekielny Hotel" pokazała się na bardzo ciekawych zdjęciach.

Na jednym z nich pozuje nawet z Radkiem, którego twarz jest zakryta, ale łatwo go poznać po tatuażach i posturze. Poza tym podpis pod fotką odkrywa tę tajemnicę:

Czego pożąda Małgorzata? To zdjęcie mówi chyba wszystko.

Na kolejnej fotografii Rozenek jawi się niczym Aniołek Charliego w seksownej sukience, na której znajduje się podobizna piłkarza. To bardzo odważna i oryginalna kreacja, a tym gestem  Perfekcyjna Pani Domu pokazała jak bardzo jest zakochana. Jak Wam się podoba?

Zobacz: Majda rozkręca nowy biznes. Zainspirowała go miłość do Rozenek
 

Sesja Małgorzaty Rozenek w Party

 

Sesja Małgorzaty Rozenek w Party

 

Rozenek i Majdan na imprezie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Rozenek konflikt z Marcinem Tyszką i Kubą Wojewódzkim
ONS
Newsy
Dlaczego Wojewódzki i Tyszka krytykują Rozenek? Otoczenie gwiazdy ma swoją teorię
Mamy komentarze

Udział Małgorzaty Rozenek w "Project Runway" wzbudził wiele kontrowersji. Jeden z jurorów, Marcin Tyszka , w ogóle nie kryje się z tym, że nie przepada za prowadzącą "Piekielny Hotel". Otwarcie faworyzuje inną gwiazdę, a Małgorzacie wytyka brak podstawowej wiedzy. Zobacz:  Tyszka przed naszą kamerą zmasakrował Rozenek. Tak złej opinii nie wystawił jej nawet Wojewódzki Szybka kariera "Perfekcyjnej Pani Domu" raczej przypadła też do gustu Kubie Wojewódzkiemu , który wielokrotnie ironicznie traktował Rozenek w swoich felietonach dla "Politytki". Do tej pory Rozenek nie komentowała dosadnych słów pod jej adresem. W rozmowie z nami temat skomentowała osoba z bliskiego otoczenia zawodowego gwiazdy: Chyba żadna gwiazda nie zaprzątała innym celebrytom tak mocno głowy jak Małgorzata. Ale czy to powinno dziwić? Zarówno Tyszka, jak i Wojewódzki wiedza, ze gdy powiedzą cokolwiek o Małgosi, zaraz zrobi się o nich głośno, a ich twarz pojawi się na portalach. Czego nie zrobi się dla sławy... Znajomy gwiazdy zasugerował też, że Wojewódzki wielokrotnie zapraszała ją do swojego programu, ale ona konsekwentnie odmawia: Poza tym Kuba już od kilku lat stara się zaprosić Małgosię do programu. Kiedy ona konsekwentnie odmawia, odwdzięcza się jej i wbija szpilę. Cóż, Małgosia to sól w oku wielu znanych osób. Taki sukces w tak krótkim czasie udaje się niewielu, a to może boleć... - mówi w rozmowie z AfterParty.pl współpracownik gwiazdy Co o tym sądzicie? Zobacz na Polki.pl:  Małgorzata Rozenek w nowym Party: "Bycie perfekcyjną i piekielną idzie w parze"     Małgorzata Rozenek w Project Runway:

Małgorzata Rozenek skometowała plotki o nowym programie z jej udziałem
ONS
Newsy
Powstanie reality show z Małgorzatą Rozenek? Gwiazda skomentowała doniesienia
Zobaczymy ją w nowym programie?

Małgorzata Rozenek od kilku lat jest związana ze stacją TVN, gdzie wyrosła na prawdziwą gwiazdę. Dzięki prowadzeniu programów "Perfekcyjna Pani Domu" i "Piekielny Hotel" Rozenek stała się ulubienicą mediów. Niestety, pomimo wielkich sukcesów Rozenek wiele razy musiała zmierzyć się z krytyką, nawet ze strony swoich kolegów ze stacji. Zobacz: Tyszka przed naszą kamerą zmasakrował Rozenek. Tak złej opinii nie wystawił jej nawet Wojewódzki Ostatnio w prasie pojawiły się kolejne doniesienia na temat celebrytki. Według anonimowych źródeł tabloidów, partnerka Radosława Majdana już wkrótce ma pojawić się w reality show. Widzowie mieliby zobaczyć życie codzienne Rozenek . W dzisiejszym programie "Dzień Dobry TVN" zdradziła, że nigdy nie dostała takiej propozycji.   - Nie komentujmy jakiś plotek, które się pojawiają. Ja mam to szczęście, że na mój temat pojawiają się tak absurdalne plotki, że ja nawet nie mam chęci ich komentować - powiedziała w DDTVN. Żałujecie, że nie zobaczycie Małgorzaty Rozenek w reality show? Zobacz na Polki.pl: "Perfekcyjny Ogród"- nowa książka Małgorzaty Rozenek       Zjawiskowa Rozenek na planie "Piekielnego Hotelu":    

Katarzyna Dowbor krytykuje Małgorzatę Rozenek
ONS
Newsy
Dowbor ostro o karierze Rozenek: Nagle poczuła, że jest jedna, wielka i niezastąpiona
Dziennikarka krytykuje prowadzącą "Piekielny Hotel"

Od kiedy Małgorzata Rozenek pojawiła się w telewizji jako prowadząca "Perfekcyjną Panią Domu" z dnia na dzień stała się gwiazdą. Media zachwycały się nową postacią w show-biznesie. Niestety, kiedy partnerka Radosława Majdana zaczęła występować w roli eksperta w "Piekielnym Hotelu" pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Gwiazdy krytykowały wybór celebrytki do roli gospodarza nowej produkcji. Kompetencje Małgorzaty Rozenek przeprowadzającej rewolucje w hotelach w ostrych słowach skomentował wówczas m.in. Marcin Tyszka . Zobacz: Tyszka przed naszą kamerą zmasakrował Rozenek. Tak złej opinii nie wystawił jej nawet Wojewódzki Okazuje się, że medialną karierą i udziałem gwiazdy TVN w "Piekielnym Hotelu" nie jest zachwycona również Katarzyna Dowbor . Dziennikarka w rozmowie z Super Expressem skrytykowała Rozenek. - Ja wiem, że mężczyznom piękne kobiety się podobają... Ale może Pani Rozenek powinna się zastanowić, co ma robić w telewizji - sugeruje Dowbor. Pani Rozenek skończyła studia prawnicze. Może powinna w tym kierunku pójść i robić takie programy. wtedy trudniej byłoby ją skrytykować, bo robiłaby coś na czym się zna. A czy zna się na hotelach? No chyba nie bardzo... Dla osoby, którą gdzieś tam wszyscy atakują , powinien to być taki moment, w którym powinna się zastanowić, co robić dalej w życiu. Łaska pańska na pstrym koniu jeździ i że może czasami warto mieć pokorę do tego, co się robi i do tego, jak się pracuje, moment zastanowienia się nad sobą. Ja myślę, że to było tak z Panią Rozenek, że ona nigdy nie pracując w mediach, szybko wypłynęła i zachłysnęła się trochę tym. Nagle poczuła, że jest jedna, wielka i niezastąpiona. A nie ma ludzi niezastąpionych . Każdego można w mediach zastąpić- ja to wiem po 32 latach pracy w mediach. Czasem pokora się przydaje, czasem warto dostać w głowę, żeby potem jak się...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner