Małgorzata Rozenek w Party

Rozenek i Majdan wzięli udział w PIERWSZEJ wspólnej sesji! Te zdjęcia przejdą do historii

Małgorzata Rozenek w Party

Kariera Małgorzaty Rozenek po sukcesie "Perfekcyjnej Pani Domu" nabrała dużego rozpędu. Gwiazda dostała już kolejny program, w którym przeprowadza rewolucje w hotelach. Ostatnio była nawet gościem w "Project Runway", a po emisji odcinka Marcin Tyszka skomentował jej umiejętności. Zobacz: Tyszka zarzucił Rozenek brak umiejętności. Zrobił to bardzo ironicznie, wychwalając inną gwiazdę

Bardzo dużo się również mówi o Rozenek w kontekście jej życia prywatnego. Odkąd gwiazda związała się z Radosławem Majdanem wszystkie media na bieżąco relacjonują ich związek. Para spotyka się już długi czas, ale nie dała się jeszcze namówić na wywiad dotyczący początków ich miłości czy prywatności. O wspólnej sesji też raczej nie było mowy, aż do teraz. W  najnowszym numerze "Party" prowadząca "Piekielny Hotel" pokazała się na bardzo ciekawych zdjęciach.

Na jednym z nich pozuje nawet z Radkiem, którego twarz jest zakryta, ale łatwo go poznać po tatuażach i posturze. Poza tym podpis pod fotką odkrywa tę tajemnicę:

Czego pożąda Małgorzata? To zdjęcie mówi chyba wszystko.

Na kolejnej fotografii Rozenek jawi się niczym Aniołek Charliego w seksownej sukience, na której znajduje się podobizna piłkarza. To bardzo odważna i oryginalna kreacja, a tym gestem  Perfekcyjna Pani Domu pokazała jak bardzo jest zakochana. Jak Wam się podoba?

Zobacz: Majda rozkręca nowy biznes. Zainspirowała go miłość do Rozenek
 

Sesja Małgorzaty Rozenek w Party

 

Sesja Małgorzaty Rozenek w Party

 

Rozenek i Majdan na imprezie:

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22