Małgorzata Rozenek należy do gwiazd, które nie uciekają od tematów społeczno-politycznych, nawet jeśli te wywołują kontrowersje wśród jej fanów. Była prowadząca "Dzień dobry TVN" nie ukrywa, że nie popiera obecnie rządzącej partii i angażuje się w działania promujące metodę in vitro. Co ciekawe, jej ojciec brał udział w tworzeniu partii PiS i dbał o kwestie finansowe ugrupowania. Czy poglądy powodowały spięcia w rodzinie Perfekcyjnej pani domu?

Reklama

Małgorzata Rozenek o relacji z ojcem: "Jest osobą silną oraz mądrą"

Ostatnio Małgorzata Rozenek pojawiła się w programie "Onet Rano". W rozmowie opowiedziała o tym, czy poglądy polityczne wpłynęły na jej relację z ojcem. Tata gwiazdy, czyli Stanisław Kostrzewski to znany ekonomista, który był m.in. wiceprezesem Banku Ochrony Środowiska. Oprócz tego w 1995 roku pracował przy kampanii prezydenckiej Lecha Kaczyńskiego, a także był skarbnikiem obecnie rządzącej partii. Perfekcyjna pani domu zapewniła, że zawsze miała z nim świetny kontakt.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek podpadła fankom. Chodzi o Henia

Pawel Wodzynski/East News

Szczęśliwie byliśmy zgodni światopoglądowo, co do najbardziej istotnych, fundamentalnych rzeczy. Chwila, gdy w PiS stosunek wobec nich zaczął się zmienić, był momentem, gdy mój tata zrezygnował z pełnionych funkcji. Właśnie dlatego, że nastąpiły pewne rzeczy, które nie pasowały mu światopoglądowo i były nie do pogodzenia. Chodziło m.in. o stosunek do in vitro — powiedziała w "Onet Rano".

W dalszej części Małgorzata Rozenek zaznaczyła, że nadal może się wiele nauczyć od swojego ojca i czuje, że to ona powinna go pytać o rady — nie odwrotnie.

Bartosz KRUPA/East News

Mój tata jest osobą silną oraz mądrą. Nie przyszedł mnie pytać, czy ma wystąpić, czy nie. Gdyby ktokolwiek miałby się radzić, to raczej ja jego, niż on mnie — dodała.

Zobacz także: Radosław Majdan zostawił Małgorzatę Rozenek i wyjechał. Nie odbiera telefonu

Zobacz także
Reklama

W związku z nadchodzącymi wyborami była prowadząca "Dzień dobry TVN" coraz częściej porusza tematy polityczne w rozmowie z mediami. Niedawno Małgorzata Rozenek ostro wypowiedziała się o rządzie.

Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama