Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Izabela Kisio Skorupa o Twoja Twarz Brzmi Znajomo
ONS
Newsy

Ups... Tak telewizja działa na wyobraźnię. Matka Oli Kisio o TTBZ [WIDEO]

Rozpłynęła się nad uczestnikiem, którego... nie ma

Izabela Kisio-Skorupa to kobieta wielu talentów i bywalczyni salonów. Sama o sobie twierdzi, że jest utalentowaną wokalistką, tancerką i aktorką, ma też bardzo konkretne zdanie na temat polskiego show-biznesu. Nie ukrywa również swoich aspiracji - najchętniej widziałaby się w Tańcu z Gwiazdami. Przypomnijmy: "Jestem wysportowana i bardzo sprawna"

Matka Oli Kisio gościła na ostatniej prezentacji jesiennej ramówki Polsatu i z należną uwagę obserwowała propozycje programowe stacji. W rozmowie z nami pokusiła się nawet o ocenę "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i jej zdaniem program odniesie sukces. Ciężko się dziwić, bowiem Kisio-Skorupa sama dała się nabrać na występ Marka Kaliszuka w przebraniu Michała Wiśniewskiego, który miał miejsce na tej imprezie jako zajawka TTBZ. Izabela rozpływa się bowiem przed naszą kamerą nad powrotem lidera Ich Troje i ubolewa nad rozpadem zespołu. Kaliszuk może być chyba dumny.
 

Widzę, że te osoby, które w tej chwili są to naprawdę fajna ekipa będzie i myślę, że to będzie fajny program. Bardzo lubię Michała Wiśniewskiego, który dzisiaj wystąpił i bardzo się cieszę, że wrócił, bo jest to dla mnie niesamowity człowiek, który i tańczy i śpiewa i lata i jeździ samochodami, łódkami, jachtami... Dla mnie to jest w ogóle ewenement ten człowiek i szkoda, że zespół się rozpadł, ale da radę - wyznała podekscytowana w rozmowie z AfterParty.pl


Poniżej rozmowa z Izabelą Kisio-Skorupą i występ Kaliszuka z programu, który odtworzył też podczas ramówki Polsatu. Rzeczywiście aż tak podobny?

Zobacz: Matka Oli Kisio to kobieta wielu talentów. Na ramówce Polsatu była królową parkietu


Występ Marka Kaliszuka jako Michała Wiśniewskiego:Izabela Kisio-Skorupa na plaży w Sopocie:

Izabela Kisio-Skorupa o Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
Matka Oli Kisio chce do "TzG": Jestem wysportowana i...
Wie nawet z kim powinna zatańczyć

Matka Oli Kisio to w polskim show-biznesie przypadek szczególny. Izabela od lat jest skonfliktowana z córką, a ich niezbyt dobre relacje często przewijały się w kolorowej prasie. Izabela Kisio-Skorupa doskonale za to odnajduje się na salonach - ma zaproszenie na niemal każdą dużą imprezę, zna największe nazwiska branży i przede wszystkim świetnie się bawi. Przypomnijmy: Matka Oli Kisio to kobieta wielu talentów. Na ramówce Polsatu była królową parkietu Izabela, a raczej Iza, jak sama o sobie mówi, była również obecna na prezentacji ramówki Polsatu i bacznie obserwowała propozycje stacji na tegoroczną jesień. Postanowiliśmy zapytać ją o wrażenia, co zaowocowało oczywiście kilkoma śmiałymi wyznaniami. W rozmowie z AfterParty.pl Kisio przyznaje, że chciałaby wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami", gdyż ma ku temu wszelkie predyspozycje. Co więcej, ma nawet swojego ulubionego tancerza, pod którego okiem mogłaby trenować.   Pewnie, że bym mogła, musiałabym poćwiczyć. Byłam zawsze uzdolniona muzycznie, tanecznie, więc chyba nie ma problemu. Jestem wysportowana i sprawna bardzo, tak że myślę, że nie byłoby problemu, tylko musiałabym poćwiczyć. Trudno żeby np. z Klimentem nie zatańczyć, jest naprawdę doskonały i każda partnerka wygra z nim każdy taniec. Jest dobrym pedagogiem, tancerzem i nie tylko on zresztą, jest bardzo dużo tutaj tancerzy, którzy tańczą i poradzą. To są godziny pracy, do tego przygotowanych ludzi, którzy na pewno są w stanie wyszkolić człowieka, jeżeli ma do tego predyspozycje. A nawet jeśli ich nie ma to coś tam zatańczy, takie jest moje zdanie - zapewnia w rozmowie z nami. Myślicie, że producenci "Tańca" powinni ją zaprosić? ;) To byłoby coś! Zobacz: Matka Oli Kisio nie odpuszcza. Wystosowała agresywny apel w imieniu swoim i córki   Izabela Kisio-Skorupa na prywatnej plaży:

Izabela Kisio-Skorupa matka Oli Kisio tańczy na ramówce Polsatu
Newsy
Matka Oli Kisio to kobieta wielu talentów. Na ramówce Polsatu była królową parkietu
Tylko u nas! Izabela Kisio-Skorupa wzbudziła wielkie zainteresowanie

Matka Aleksandry Kisio , Izabela Kisio-Skorupa powoli staje większą gwiazdą niż jej córka. Celebrytka, która często pojawia się na branżowych imprezach " dzięki znajomościom ", poinformowała niedawno, że ma zamiar nagrać płytę z wybitnymi muzykami polskiej sceny muzycznej. Izabela wierzy, że osiągnie ogromny sukces. Przypomnijmy:  Mama Oli Kisio nagrywa płytę. Uwierzyli w nią wybitni mu Tymczasem mama aktorki "Pierwszej Miłości" pokazała swoje umiejętności taneczne na wczorajszej ramówce Polsatu. Izabela pojawiła się na niej sama. Sama też spędziła większość wieczoru. Nie przeszkadzało jej to jednak w doskonałej zabawie tuż po oficjalnej części konferencji. Jeden z naszych czytelników, który również pojawił się wczoraj w warszawskiej Endorfinie nagrał najstarszą polską celebrytkę, gdy ta zgrabnie poruszała się w rytm wielkiego hitu Maroon 5 "Moves like Jagger". Kisio-Skorupa próbowała wkupić się w łaski tańczących na parkiecie gości, ale zainteresowanie jej towarzystwem było małe. Za to o wiele chętniej obserwowała ją stojąca wokół publiczność. Jestem osobowością i uzdolniona we wszystkich kierunkach - i artystycznym, i biznesowym, i sportowym i politycznym też, bo dyplomacją mogłabym się zająć właściwie - mówiła Izabela Kisio w jednym z wywiadów Trzeba przyznać jedno - pani Izabela to kobieta wielu talentów. Tanecznego również. Zobacz:  Matka Kisio ma o sobie wielkie mniemanie: Jestem osobowością. Mam predyspozycje   Gwiazdy na jesiennej ramówce Polsatu:

Izabela Kisio-Skorupa otwiera bloga
Facebook
Newsy
Matka Oli Kisio na bogato w wielkim futrze. Zapowiada nowe gwiazdorskie projekty
Nagrała specjalne wideo

Izabela Kisio-Skorupa nie rezygnuje z pokazywania się na salonach i choć nikt nie jest w stanie powiedzieć, czym się zajmuje, wciąż nie ma problemów z uzyskiwaniem zaproszeń na największe medialne wydarzenia. Konflikt z córką nie został jeszcze zażegnany, co tylko wzbudza dodatkowe zainteresowanie wokół matki Aleksandry Kisio . Przypomnijmy: "Nie odbiera telefonów, nie mówi o ciąży. Ktoś nią steruje" Charakterystyczny styl wypowiedzi i temperament zjednał Izabeli wielu fanów wśród internautów, którzy tworzą nawet specjalne fanpage na Facebooku poświęcone jej osobie. To nie do końca cieszy samą zainteresowaną, która nagrała wideo nawet wideo, gdzie zniechęca do odwiedzania fikcyjnych profili. Zapowiada też, że już niebawem wystartuje jej blog i oficjalna strona internetowa. Co na niej będzie? To pozostaje słodką tajemnicą Izabeli... Będziecie odwiedzać bloga Kisio-Skorupy? Zobacz: Matka Oli Kisio to kobieta wielu talentów. Na ramówce Polsatu była królową parkietu     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ''script'', ''facebook-jssdk'')); Post użytkownika Matka Oli Kisio Izabela Skorupa . Izabela Kisio-Skorupa na plaży w Trójmieście:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner