Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Wizyta ukochanej u Dariusza K. w areszcie
ONS
Newsy

Narzeczona odwiedziła Darka K. w areszcie. Nie wszystko poszło po ich myśli

Jak wyglądało ich spotkanie?

Dariusz K. od kilku tygodni przebywa w areszcie. Na wniosek prokuratory celebryta został tam umieszczony na trzy miesiące. Grozi mu nawet do 12 lat więzienia, ale jego obrońcy już pracują nad tym, aby zarówno prawdopodobna kara, jak i areszt, uległy zdecydowanemu złagodzeniu. Przypomnijmy: Dariusz K. nadal przebywa w areszcie. Wybrał żenującą linię obrony

Całą sytuację mocno przeżywa jego narzeczona, Izabela. Para miała się niebawem pobrać, wiodła też do tej pory bardzo luksusowe życie. Jak donosi "Super Express", ukochana odwiedziła wczoraj Darka w areszcie, ale wizyta nie do końca poszła po ich myśli. Izabela nie mogła powstrzymać łez i była roztrzęsiona, ponadto nie przekazano podejrzanemu żadnej paczki. Zasady w areszcie są niezwykle restrykcyjne i dotyczą nawet ubioru.
 

Tymczasowo aresztowani w Areszcie Śledczym w Warszawie-Służewcu korzystają z bielizny (do 5 sztuk) oraz odzieży własnej (koszula, sweter lub bluza, spodnie) w ilości 2 zmian stosownych do pory roku. Osadzony prania odzieży własnej dokonuje samodzielnie w celi mieszkalnej; w tutejszym areszcie nie ma pralni do użytku osadzonych - komentuje dla "Super Expressu" Aneta Maicka, z-ca kierownika Działu Penitencjarnego Aresztu Śledczego na Służewcu.


Tabloid z satysfakcją podkreśla też, że Dariusz K. będzie musiał pożegnać się z drogimi ubraniami m.in. od Dolce & Gabbana, które miał na sobie w momencie zatrzymania.

Zobacz: Dariusz K. nie jest anonimowy w areszcie. Wypowiadają się o nim rodziny więźniów

Dariusz K. w kajdankach przed prokuraturą:

Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS
Newsy
Ukochana odwiedzi Darka K. w areszcie. Musi przestrzegać surowych zasad
Czego nie może mu przynieść?

Ukochana Dariusza K. nie najlepiej znosi sytuację, w której znalazł się jej partner. Celebryta przebywa obecnie w areszcie i grozi mu nawet do 12 lat więzienia. Modelka wychowuje dwójkę dzieci, w tym 3-letnią córkę podejrzanego. Wypadek mocno odbił się na jej kondycji - ostatnio widziano ją na konsultacjach w poradni psychologicznej. Przypomnijmy: Darek K. chciał targnąć się na swoje życie? Jego ukochana szuka pomocy u specjalisty Para ostatni raz widziała się tydzień temu we wtorek, gdy prokurator postawił zarzuty Darkowi K. i osadził go na trzy miesiące w areszcie. Izabela z trudem powstrzymywała łzy, a oświadczenie sądu skończyło się dla niej omdleniem - konieczne było wezwanie pogotowia. Teraz zakochani znów będą mogli się zobaczyć, bo narzeczona zatrzymanego złożyła wniosek o widzenie, który został zaakceptowany. Wpłynął do nas wniosek o widzenie z tymczasowo aresztowanym Dariuszem K. od jego konkubiny. Prokurator prowadzący sprawę wydał zgodę - mówi "Super Expressowi" Paweł Wierzchołowski z prokuratury na warszawskim Mokotowie. Tabloid spekuluje, że ukochana będzie chciała przynieść Darkowi K. jedzenie lub inne przedmioty pierwszej potrzeby. Są jednak pewne restrykcje.   Być może piękna Izabela będzie chciała wesprzeć partnera w opałach i przyniesie mu jakieś smakołyki. Musi się liczyć z tym, że areszt śledczy na Służewcu ma ostry regulamin dotyczący zawartości paczek żywnościowych. Osadzonemu nie wolno na przykład przynieść kawy, pierogów, gołąbków, owoców cytrusowych ani nawet tik-taków! Przepisy nie mówią jednak nic o jego ulubionym sushi - ironizuje "Super Express". Będzie to pierwsza wizyta Izabeli w areszcie, choć niewykluczone, że będzie wnioskowała o kolejne. Zobacz: Górniak odcina się od Darka K. Teraz ma tylko jeden priorytet Dariusz K. w kajdankach...

Dariusz K. w izolatce
ONS
Newsy
Dariusz K. nie jest anonimowy w areszcie. Wypowiadają się o nim rodziny więźniów
Muzyk trafił do aresztu na 3 miesiące

Dwa tygodnie temu doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym kierujący pojazdem Dariusz K. śmiertelnie potrącił przechodzącą przez pasy 63-letnią kobietę na jednej z warszawskich ulic. Były mąż Edyty Górniak aktualnie przebywa w areszcie i przygotowuje się do rozprawy - jego obrońcy wybrali już dla niego linię obrony. Przypomnijmy: Dariusz K. nadal przebywa w areszcie. Wybrał żenującą linię obrony   Muzyk już teraz może liczyć na specjalne traktowanie - jak podaje Super Express, przebywa on w kilkumetrowej, jednoosobowej celi. Celebryta trafił do aresztu na Służewcu, odizolowany od reszty więźniów. Nie oznacza to jednak, że jest tam anonimowy - kobiety, które przychodzą w odwiedziny do swoich bliskich przebywających w areszcie, wciąż o nim słyszą.   Mój syn trochę mi opowiadał o Darku. Siedzi odizolowany. Później mają go przenieść do kilkuosobowej celi - przyznaje matka jednego z osadzonych cytowana przez tabloid.   Iza Adamczyk , partnerka Darka wciąż chce odwiedzić go w więzieniu, ale podobnie jak inne kobiety, ona też musi przestrzegać surowych procedur. Żona jednego z więźniów opowiada o sytuacji, która miała miejsce przed aresztem.   Chciała go odwiedzić w ubiegłym tygodniu. Przed aresztem wpadła w histerię. Płakała, krzyczała i omal nie zemdlała. Ze łzami w oczach prosiła strażników, żeby ją wpuścili. Nie chcieli się jednak na to zgodzić, bo zgodnie z regulaminem może go odwiedzić tylko w poniedziałki - mówi żona jednego z więźniów.    Współczujecie im? Zobacz: Dariusz K. zniszczył plany ślubne swojej ukochanej. Pojawiła się nadzieja   Dramat ukochanej Dariusza K.:

Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS
Newsy
Narzeczona Darka K. straciła luksusowe mieszkanie. Podjęła desperackie kroki
Jak utrzyma rodzinę?

Nie milkną echa afery z Dariuszem K . w roli głównej. Kilka tygodni temu były mąż Edyty Górniak śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę będąc pod wpływem narkotyków. Obecnie muzyk nadal przebywa w areszcie. Może jednak liczyć na wsparcie swojej ukochanej, Izabeli Adamczyk , która stara się o jak najczęstsze widzenia. Przypomnijmy:  Darek K. może liczyć na widzenia intymne w areszcie. Ale tylko pod jednym warunkiem   Narzeczona Darka K. ma na głowie poważny problem. Kobieta z chwilą aresztowania ukochanego, została pozbawiona środków do życia. Jak donosi  "Super Express" pogarszająca się sytuacja finansowa Adamczyk zmusiła ją do opuszczenia luksusowego apartamentu w Wilanowie, który ma zamiar wynająć. Izabela rozpoczęła poszukiwania mniejszego lokum, najlepiej takiego, które nie będzie kosztowało majątku - podobno wystarczy jej nawet kawalerka. Tabloid zauważył, że w drodze do aresztu narzeczona artysty rozwiesiła kilka ogłoszeń po drodze.  Tymczasem, Dariusz K. oczekuje na rozprawę. Grozi mu do 12 lat więzienia. Zobacz:  Kochanka Darka K. pierwszy raz o wypadku: Jest w złym stanie. On bardzo chce... Tak mieszkał Dariusz K.:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner