Wczoraj na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" zatańczyły cztery pary, które walczyły o wejście do półfinału. W różnych stylach, tancerze i gwiazdy rozgrzali parkiet do czerwoności i dali z siebie wszystko. Niestety przygoda z tańcem zakończyła się dla Ewy Kasprzyk i Janka Klimenta. Para odpadła z tanecznego show i nie pojawi się w kolejnym, półfinałowym odcinku. Zobacz: Ewa Kasprzyk odpadła z TzG. W programie zostały trzy pary

R
zadko się zdarza, że jedna z najostrzejszych jurorek "Tańca z Gwiazdami", Iwona Pavlović, chętnie komentuje odpadnięcie z programu jakiejś gwiazdy. Specjalnie dla nas "Czarna Mamba" w rozmowie z Iwoną Piotrowską, powiedziała co myśli o udziale Ewy Kasprzyk w tanecznym show i czy dobrze się stało, że aktorka odpadła z programu.


Tanecznie dobrze, bo rzeczywiście Ewunia najsłabiej tańczyła, a jest to program Taniec z Gwiazdami! (...) Ewa to wielka osobowość, ludzie ją kochaja i nienawidzą, troszkę zazdroszczą. Bardzo sobie cenię w Ewie, że zdecydowała się na udział w tym programie, bo swoim udziałem bardzo ten program ubarwiła, przez swoją osobowość i to jaką jest kobietą. 
 

Za tydzień trzy pary będą walczyć o finał "Tańca z Gwiazdami". Czy macie już swojego faworyta?

Zobacz na Polki.pl: Iwona Pavlovic o Tańcu z gwiazdami