Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Ilona Felicjańska o porażce w Celebrity Splash
ONS
Newsy

Felicjańska znalazła winnych za porażkę w Celebrity Splash: To, że zamiast mnie, widzowie wolą oglądać...

Sama czuje się wygraną

Udział w Celebrity Splash miał być dla Ilony Felicjańskiej doskonałą okazją do tego, aby pokazać się z dobrej strony widzom. Niestety, pomimo, iż jurorzy docenili jej skok w pierwszym odcinku, musiała pożegnać się z programem. Przypomnijmy: Pierwszy odcinek "Celebrity Splash" wzbudził wiele emocji. Tak prezentowały się gwiazdy

Ilona czuje się jednak wygraną, ponieważ w program włożyła mnóstwo pracy i poświęcenia. Wie, że nie pomogły jej jednak publikacje mediów o ciężkiej sytuacji finansowej. Zdradziła również, że jest mniej popularna od Adama Kraśko czy Oli Ciupy:

Mimo to czuję się wygrana. Pokonałam strach, skoczyłam, jury oceniło wysoko mój skok, w notach zajęłam drugie miejsce. To była jedna z najprzyjemniejszych chwil w moim życiu. To, że zamiast mnie widzowie wolą oglądać Adam Kraśkę i Olę Ciupę, odbieram jako świadectwo ich popularności. Moja jest mniejsza i tyle. Nie wiem, czy zaszkodziły mi artykuły na temat mojej sytuacji rodzinnej i finansowej. – przekonuje w „Twoim Imperium”.

Żałujecie?

Zobacz: Felicjańska podpisała nowy kontrakt. Świętowała ze znanymi gwiazdami

Gwiazdy w "Celebrity Splash"


 

Skok Adama Kraśko w Celebrity Splash
YouTube
Newsy
Tak wyglądał skok Rolnika w Celebirty Splash. Dostał najwięcej głosów od widzów [WIDEO]
Dał radę?

Pierwszy program " Celebrity Splash " za nami. Z programem pożegnało się aż 3 uczestników - Przemysław Saleta, Ilona Felicjańska oraz Andrzej Młynarczyk. Najlepiej wypadł Dariusz Kuźniak z Top Chefa. Przypomnijmy: Z programu "Celebrity Splash" odpadli Saleta, Felicjańska i... Najwięcej emocji od początku budził udział Adama Kraśko , gwiazdora show "Rolnik szuka żony". Celebryta, z racji swojej niepewności, miał mnóstwo problemów, aby stanąć na wysokości. Udało mu się jednak wykonać skok, który został oceniony na aż 17 punktów od jurorów. Adam nie ukrywa, że waga sprawiała mu trudność, ale jak widać, udało mu się przełamać strach . Widzowie to docenili i okazało się, że dostał najwięcej esemesów. Oglądaliście Celebrity Splash? Zobacz: Rolnik z "Celebrity Splash" pokazuje swoje ciało: Czy człowiek z moją posturą może być seksowny? Gwiazdy w Celebrity Splash:

Rozalia Mancewicz odpadła z Celebrity Splash
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Z "Celebrity Splash" odpadli Mancewicz, Świerczewski i...
Nie brakowało emocji

Za nami drugi odcinek " Celebrity Splash ". Z programem już na samym początku pożegnał się Maciej Dowbor, który z powody kontuzji musiał zrezygnować z udziału w show. Zastąpił go Andrzej Młynarczyk. Przypomnijmy: Dowbor zrezygnował z udziału w Celebrity Splash! Produkcja znalazła zastępstwo Dziś podczas skoków do wody zaprezentowali się Odeta Moro, Saszan, Rozalia Mancewicz, Radek Liszewski, Piotr Świerczewski oraz wspomniany Andrzej Młynarczyk. Po wszystkich prezentacjach tabela ocen według jurorów prezentowała się następująco: Odeta Moro - 30 pkt. Andrzej Młynarczyk - 30 pkt. Piotr Świerczewski - 29 pkt. Saszan - 25 pkt. Radek Liszewski - 24 pkt. Rozalia Mancewicz - 13 pkt. Z programem musieli pożegnać się: Rozalia Mancewicz, Piotr Świerczewski oraz Odeta Moro, która walczyła o wejście do półfinału z Radkiem Liszewskim. Drugi skok lidera Weekend okazał się jednak lepszy. Szkoda? Zobacz: Wszystko na temat Celebrity Splash Gwiazdy w pierwszym odcinku Celebrity Splash:

Przemysław Cypryański w Celebrity Splash
Facebook
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Z "Celebrity Splash" odpadł Przemysław Cypryański i...
Nie brakowało emocji

Program Celebrity Splash od samego początku wzbudzał ogromne emocje . I chociaż w sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy dotyczących uczestników i jurorów show, to Celebrity Splash stał się prawdziwym hitem wiosennej ramówki Polsatu. Zobacz: Nina Terentiew o udziale Stenki w Celebrity Splash W dzisiejszym odcinku skoki do wody zaprezentowali: Przemysław Cypryański , Andrzej Supron , Andrzej Szczęsny , Misheel Jargalsaikhan , Julia Wróblewska i Tomasz Puzon . Niestety, z programem pożegnał się Przemysław Cypryański i Tomasz Puzon. Zobacz: Tak wyglądał skok Rolnika w Celebrity Splash. Dostał najwięcej głosów od widzów [WIDEO]    

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner