Wiek Małgorzaty Rozenek. Ile lat ma Małgorzata Rozenek?

Ile lat ma Małgorzata Rozenek? Portal chciał zdemaskować gwiazdę i zaliczył wtopę!

Wiek Małgorzaty Rozenek. Ile lat ma Małgorzata Rozenek?

O wieku Małgorzaty Rozenek krążą legendy. Gwiazda oficjalnie podaje, że ma 38 lat, inni uparcie twierdzą, że ponad 46. Wśród nich jest jeden z serwisów plotkarskich, który odnalazł zdjęcia gwiazdy TVN ze studniówki z 1988 roku, kiedy to nosiła nazwisko panieńskie - Kostrzewska. Problem w tym, że... Małgorzata Rozenek spędziła studniówkę w domu, o czym napisała na Instagramie.

 

Małgorzata Rozenek komentuje zamieszanie wokół swojego wieku

Temat wieku Rozenek pojawia się jak boomerang. Co jakiś czas media próbują dowiedzieć się, ile tak na prawdę ma lat. Dlatego też wczorajsze zdjęcia Małgorzaty Kostrzewskiej ze studniówki na serwisie plotkarskim zrobiły furorę. Niestety, redakcja portalu pomyliła osoby, o czym humorystycznie pisze gwiazda TVN na Instagramie:

PUDELEK postanowił poszukać mojego sobowtóra. Odnalazł Małgorzatę Kostrzewską, ale... to nie jestem ja. Dlatego sama organizuje mój własny konkurs pt. "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" :-) , bo bardzo chciałabym poznać moją imienniczkę, która na dodatek jest do mnie podobna. Pani Małgorzato, proszę się do mnie odezwać, bo z wielką przyjemnością zaprosiłabym Panią na obiad. :-) P.S. Jeśli ktoś chce znaleźć moje studniówkowe zdjęcia, może przestać szukać. Czemu? Bo w studniówkowy wieczór zostałam w domu. ;-) - śmieje się Małgorzata.

Dodatkowo Małgorzata Rozenek odniosła się do tych spekulacji na Facebooku:

Oglądając telewizję możemy dowiedzieć się, że nie pisze się "żołnierz", a "RZołnierz". 😉 Od lat myślimy, że "chomik" pisze się przez "ch". Otóż nie, bo przez samo "h". Tak napisali w TV. 🙉🙈🙊To samo tyczy się słów "bierzący" (absolutnie nie "bieżący) i "cureczka" (mylił się ten, kto pisał ją z "ó). ☺️😊😉 Jaka jest więc prawda? 😉😊 Prawda jest taka, że wszędzie zdarzają się błędy i wpadki. ☺️👌🏼 Dobra, mam wiele bieRZących spraw na głowie, więc muszę być jak RZołnierz. 😍😎Za chwilę nakarmię naszego homika, a później odwiedzę koleżankę i jej cureczkę. 💗😀😄Uciekam więc na kilka godzin z Facebooka. Ale wrócę (a może wrucę?). Małgorzata Rozenek (według TV po 40., czasem według portali plotkarskich nawet po 50., a prywatnie 38) Miłego dnia!

 

Wierzycie, że Małgorzata Rozenek ma 38 lat?

 

Zobacz: Doda: "Opłacę sobie podrobienie dowodu jak Rozenek". Dogryzła jej też w kwestii stylu

 

Wiek Małgorzaty Rozenek. Ile lat ma Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek skomentowała zamieszanie także na Facebooku.

Małgorzata Rozenek o wieku

Małgorzata Rozenek oficjalnie ma 38 lat.

Małgorzata Rozenek na pokazie Łukasza Jemioła
ONS

 

Wiek Małgorzaty Rozenek budzi skrajne emocje.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na imprezie Martini

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00