Iga Świątek ma dopiero 19 lat a już stała się jednym z najgorętszych nazwisk polskiego sportu. W minioną sobotę brawurowo zwyciężyła w finale French Open. Właśnie pokazała jak świętowała swój sukces na kilka minut po zejściu z kortu, gdzie zapisała się w historii sportu!

Reklama

Zobacz także: Iga Świątek wyjawiła, na co chce przeznaczyć pieniądze za wygraną w Roland Garros! To ponad 7 mln złotych!

Iga Świątek świętuje po wygranej na French Open

Wywalczenie tytułu turnieju wielkoszlemowym wiąże się z ogromną nagrodą pieniężną, Iga Świątek zgarnęła premię w wysokości ok. 7 milionów złotych i wyznała, że przeznaczy je na kupno jachtu, którym będzie mogła pływać po polskich jeziorach.

Co może czuć tak młoda osoba, osiągająca tak ogromny sukces? Tenisistka pokazała na swoim Instagramie, co działo się w szatni kilka chwil po wywalczeniu tytułu w turnieju Rolanda Garrosa 2020:

Gdy zgasną światła... Tak się radowaliśmy zaraz po ceremonii. Dziękuję wam za najlepsze wsparcie, jakie gracz mógł otrzymać. I za dostarczanie mi codziennej dawki dobrej zabawy

Iga opublikowała dwa zdjęcia. Na jednym z nich pozuje ze swoim sportowym zespołem: Darią Abramowicz, Piotrem Sierzputowskim oraz Maciejem Ryszczukiem.
Na kolejnym zdjęciu młoda mistrzyni pokazała jak cieszy się ze zwycięstwa, oglądając puchar z każdej strony. Życzymy jej aby niedługo miała ich całą kolekcję!

Zobacz także

Duma kibiców nie słabnie, a pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji:

- Tak trzymać kochana❤️
- Najbardziej się cieszę że kolejne 15-20 lat będzie co oglądać w tv :) DziŃki za to haha ????????
- Grande Iga ????????
- Królowa jest tylko jedna. A do tego piękna dziewczyna z humorem. Gratuluje Tobie z całego serca ????????????????????????????????
- Mogę posty z triumfu oglądać na okrągło. Coś cudownego.

Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy Igi Świątek!

Zobacz także: Mama Igi Świątek o poświęceniu córki dla kariery: "Była trzymana w sportowej bańce, pozbawiona życia towarzyskiego"

Tak Iga Świątek świętowała swoje zwycięstwo po wygranej w finale French Open:

Iga Świątek zapisała się w historii sportu już jako 19 latka! Mistrzyni swoją przygodę ze sportem zaczęła już 15 lat temu. Aby pielęgnować swoją pasję musiała podjąć się mnóstwa wyrzeczeń. Dziś jest dla wielu ogromną inspiracją!

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama