Ewa Chodakowska w srebrnej kurtce

Hejt na Ewę Chodakowską na Facebooku: "Katolicki bełkot"! Trenerka odpowiedziała!

Ewa Chodakowska w srebrnej kurtce

Ewa Chodakowska jest osobą wierzącą i nigdy się z tym nie kryła. W związku ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi trenerka zamieściła na Facebooku cytat z Jana Pawła II. Jedna z fanek dość agresywnie na niego zareagowała. A sam wpis był bardzo niewinny:

W czasach kiedy umierają prawdziwe wartości..

"Życzę wam wszystkim, drodzy bracia i siostry, byście przeżywali to Triduum sacrum, czwartek, piątek, Wielką Sobotę, wigilie paschalną a potem Wielkanoc, coraz głębiej. Przeżywali, ale także dawali świadectwo. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!" - Jan Paweł II

Na reakcję obserwatorki nie trzeba było długo czekać, a Ewa Chodakowska postanowiła jej odpowiedzieć.

Zobacz: Ewa Chodakowska na gorących wakacjach. Zobacz jej zdjęcia z mężem pełne namiętności

Ewa Chodakowska odpowiedziała fance na Facebooku!

Wydawać by się mogło, że wpis Ewy Chodakowskiej nie wywoła takiego poruszenia. A jednak! Pojawiły się osoby, którym nie spodobało się to, co napisała trenerka. Komentarz jednej obserwatorki spotkał się z dużym zainteresowaniem, a wierne fanki trenerki zaczęły jej bronić. Który komentarz wywołał tak dużo emocji?

co Ty Ewka nie wspierasz kobiet w walce o ich prawa ale wrzucasz jakis katolicki belkot? ja Ci zycze zebys otworzyla oczy. moglabys zrobic tyle dobrego dla kobiet w polsce...

Obserwatorka trenerki zapewne wypomniała Ewie Chodakowskiej to, że nie wsparła publicznie "czarnego protestu" w momencie, kiedy wiele znanych kobiet to uczyniło. Trenerka zdecydowała się odpowiedzieć obserwatorce:

Właśnie w tej chwili wykazałaś się kompletnym brakiem tolerancji.. Odbierasz mi prawo wolności słowa.. prawo o które walczysz.. Wolność wyboru!! Tak? Zatem hipokryzje odłóż na bok.. Jest Wielki Piątek.. ja jestem katoliczką.. praktykującą! Jeśli ten fakt Cię razi, a moje refleksje nazywasz bełkotem, w tej samej chwili strzelasz sobie w kolano..

Pojawiły się też głosy, że Ewa ma prawo do własnego zdania i nie każdy musi mieć takie poglądy jak komentująca.

Zobacz: "Ten marsz przejdzie do historii" - gwiazdy o czarnym proteście! Co napisała Korwin, Młynarska?

Obserwatorka zaatakowała Ewę Chodakowską

Wpis Ewy Chodakowskiej na Facebooku

Trenerka postanowiła jej odpowiedzieć

Ewa Chodakowska odpowiedziała na komentarz fanki

Więcej na temat Ewa Chodakowska
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47