Jego hit "Wyglądasz idealnie" ma status potrójnego diamentu oraz 190 milionów wyświetleń na YouTubie. Skolima, bo o nim mowa, nie mogło więc zabraknąć podczas Polsat Hit Festiwal w Sopocie. Niestety, jego występ wzbudził sporo kontrowersji, a w sieci rozpętała się burza. Jak na wszelkie komentarze zareagował sam Skolim? Zobaczcie.

Reklama

Skolim na festiwalu w Polsacie. Widzowie grzmią

Na polsatowskim festiwalu w Sopocie wystąpiły największe gwiazdy polskiej sceny - obok takich legend jak Andrzej Piaseczny, Kayah, Kuba Badach, Golec Orkiestra, Majka Jeżowska czy Krystyna Prońko pojawili się również artyści, których single zyskały status "diamentowych". Wśród nich znalazł się Skolim, właściwie Konrad Skolimowski, który swoją karierę rozpoczynał jako aktor. Widzowie doskonale znają go m.in. z roli Patryka w "Barwach szczęścia", grał również w "Na wspólnej" czy "Klanie". W 2018 rozpoczął karierę muzyczną. Pierwsze single nie cieszyły się dużą popularnością, na upragniony sukces czekał 4 lata. Ten przyszedł po wydaniu singla "Wyglądasz idealnie", który zyskał status potrójnie diamentowego (sprzedaż ponad 750 tys. egzemplarzy).

Skolim pojawił się podczas drugiego dnia Polsat Hit Festiwal 2024 i wykonał swój największy hit. Opinie po występie były skrajne, nie zabrakło krytyki.

Ogromnej części widzów występ Skolima kompletnie się nie spodobał:

Niech mi ktoś wytłumaczy po co robić te festiwale, jak to czysty playback i tandeta. Teksty o niczym, muzyka na dwa akordy, wszystko wykrzyczane albo wymamroczone. Laski po jednej zwrotce już dostają zaduszki i walczą o życie, żeby tam nie zejść na scenie. Boże jakie to było okropnie złe.
Serio? Disco Polo na festiwalu w Sopocie? Wstyd
Bełkot!
A przed tym panem K.Badach spiewał utwory Zauchy i towarzyszyli mu najlepsi muzycy jazzowi w kraju. Przepaść
Żenujący tekst , obrzydliwe!
Polsat Hit Festiwal 2024: Skolim
Wojciech Strozyk/REPORTER

Oczywiście nie zabrakło również pochwał:

Zobacz także
Skolim najlepszy!
Co jak co ale Król Latino wbił na scenę i wszystkich wyrwało z krzeseł! to jest Twój czas
Dałeś czadu super!

Na wszelkie komentarze Skolim odpisał na Facebooku Polsatu pod swoim występem. Hejtem wyraźnie się nie przejmuje:

Kocham was!
napisał wokalista
Polsat Hit Festiwal 2024: Skolim z zespołem
Piotr Matusewicz/East News

Równie duże kontrowersje co występ Skolima wzbudziła jedynie część poświęcona piosenkom Zbigniewa Wodeckiego. Artyści, którzy śpiewali największe hity zmarłego artysty (wśród nich m.in. siostry Przybysz czy Wiktor Dyduła), zostali ostro skrytykowani za swoje interpretacje.

Reklama

A Wam jak podobał się występ Konrada?

Polsat Hit Festiwal 2024: Skolim
Piotr Matusewicz/East News
Reklama
Reklama
Reklama