Karolina Pajączkowska to dziennikarka TVP. Przez wiele lat związana była ze stacją. Sytuacja natomiast uległa nagłej zmianie. Gwiazda dodała na Instagram post, w którym poinformowała, że nie planuje przedłużać kontraktu z Telewizją Polską.

Reklama

Karolina Pajączkowska - dziennikarka żegna się z TVP

Reporterka w maju wyruszyła z misją do Ukrainy, gdzie była dwa miesiące. Nie ukrywała, że wyjazd odbił się na jej zdrowiu. Porównała swoje zdjęcia przed i po przyjeździe z kraju. Na twarzy widać zmęczenie i wyczerpanie. Karolina Pajączkowska od paru miesięcy nie była widziana w TVP. Okazało się, że przebywała na zwolnieniu lekarskim. Widzowie zastanawiali się, czy wróci do stacji.

ONS.pl

Zobacz także: Łukasz Nowicki odchodzi z "Pytania na śniadanie". Po 13 latach znika ze śniadaniówki TVP

Dziennikarka opublikowała na social mediach wpis, w którym poinformowała, że postanawia odpowiedzieć na liczne pytania fanów, co z jej powrotem do TVP.

Szanowni Państwo, w odpowiedzi na liczne zapytania. Mój kontrakt z Telewizją Polską wygasa na początku listopada. Nie planuję go przedłużać - napisała.

Karolina Pajączkowska pod postem, dodała w komentarzu, że chciałaby wszystkim widzom bardzo podziękować za wspólnie spędzone cztery lata.

Zobacz także

Pojawiło się wiele komentarzy. Fani życzyli dziennikarce powodzenia na nowej drodze życia. Pisali również, że żałują, że odchodzi ze stacji.

I bardzo dobrze Pani Karolino, bo w życiu trzeba się rozwijać - napisał jeden z internautów.

Lepiej późno niż wcale - dodała inna osoba.

Po wstawieniu posta dziennikarka dodała również Instastories, w którym wyznała jeszcze parę szczerych słów. Napisała:

Ja gdy ktoś ją pyta, które polskie medium teraz wybiorę

Odpowiedzią było nagranie prowadzenia dziennika w języku angielskim. Dodała również, że ma 32 lata i czuje, że jej kariera dopiero się rozpoczyna. Stwierdziła, że warto marzyć i ryzykować.

Jak myślicie, czy zobaczymy teraz Pajączkowską w zagranicznych stacjach?

Źródło: Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama